Vlaďka Erbová se ukázala ve svatebních šatech: Zda má v plánu vstoupit do třetího manželství

Vlaďka Erbová své fanoušky trochu překvapila. Modelka se ukázala ve svatebních šatech, několik snímků zveřejnila na Instagramu. Jedna její kamarádka prohlásila, že by už na její svatbu nešla. Píše o tom web eXtra.cz.

Modelka nedávno odpočívala na Maledivách, ale už se vrátila do Česka. Na svém Instagramu zveřejnila spoustu fotek z dovolené, vypadá skvěle a své tělo udržuje v dobré kondici.

V pondělí ale ukázala několik snímků, na kterých pózovala ve svatebních šatech. Otázkou však zůstává, zda se hodlá znovu vdát.

K těmto snímkům napsala i několik vtipů. Jeden z nich pobavil i modelku Andreu Verešovou. Fanouškům se také líbí, že modelka má skvělý smysl pro humor.

„Na 3. svatbu jsem ti jasně řekla, že už nejdu,“ napsala Dominika Mesarošová. „Nebubákuj,“ reagovala na její slova Vlaďka Erbová.

Psali jsme:„Začal sem otužileckou sezónu“: Jiří Langmajer se na dovolené s Adélou Gondíkovou otužuje. Zaplaval si v ledovém jezeře

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ SDÍLELA SPOLEČNOU FOTKU SE SOUKUPEM BEZ FILTRŮ, KTEROU POŘÍDILA JEJÍ ČTYŘLETÁ DCERA: PÁR UŽ PŮSOBÍ JAKO RODINA

PŘIPOMÍNÁME: “NEMÁ CENU BÝT VE VZTAHU“: SYN IVETY VÍTOVÉ OSLAVIL PRVNÍ NAROZENINY. NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ČLOVĚK NA OSLAVU ALE NEPŘIŠEL

Share