Marcela Březinová ukázala, jak vypadá její účes bez úpravy kadeřníků: “Většinu času travim na vesnici u Kutné Hory”

60letá zpěvačka Marcela Březinová měla vždy krátké vlasy, ale naposledy kadeřníka navštívila na podzim, kvůli tomu na hlavě má pořádnou hřívu. Ve dnešní době prozradila, že zavřené kadeřnictví ji žádný problém nedělají.

Marcela Březinová/Zdroj: super.cz

“Stejně nejsem nikde vidět a většinu času travim na vesnici u Kutné Hory,” uvedla zpěvačka portálu Super. Marcela také řekla, že moc často nosí čepici a kvůli tomu její účes nikdo nevidí.

Nejvíc zpěvačce během pandemii koronaviru chybí publikum, protože už více než rok před nim nevystupovala. Marcela také učí na konzervatoři on-line, a podle ni studenti také jsou unavení od téměř ročního lockdownu.

Marcela Březinová/Zdroj: youtube.com

Lockdown zpěvačka tráví ve své vesnici, kterou má moc ráda. Ve svém domě má zahradu a dokonce řekla, že moc často chodí na procházky. Zřídka jezdí do Prahy, ale jen kvůli práci na konzervatoři. Marcela se moc těší na rozvolnění opatření, protože by moc chtěla znovu zazpívat před svými fanoušky.

Marcela Březinová/Zdroj: super.cz

PSALI JSME: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ MĚLA KORONAVIRUS: JAK HO ZPĚVAČKA PŘEKONALA, I KDYŽ SE NAKAZILA PO UKONČENÍ CHEMOTERAPIE

PŘIPOMINAME: MARKÉTA KONVIČKOVÁ JE ŠŤASTNÁ, ŽE ŽIJE V DOMĚ, KTERÝ SI SAMA ZAŘÍDILA: JAK VYPADÁ BYDLENÍ SLAVNÉ ZPĚVAČKY UVNITŘ

Share