„Bude nás pět“: Václav Noid Bárta se těší na třetí dítě. Jeho partnerka Eliška je ve třetím měsíci těhotenství

Zpěvák, skladatel a herec Václav Noid Bárta spolu se svou partnerkou Eliškou očekávají druhé společné dítě. Už mají dceru Elišku, ale brzy bude jejich rodina ještě větší. Pro zpěváka to bude už třetí potomek. Píše o tom server Super.cz.

„Chtěli jsme miminko, bylo to plánované. Podařilo se nám to hned napoprvé,“ uvedl Václav Noid Bárta pro Super.cz.

Václav Noid Bárta / Zdroj: youtube.com

Podle něj se na to těší nejen on a jeho přítelkyně, ale také jejich dcera Eliška a jeho dcera Tereza, kterou má z předchozího vztahu s modelkou Gabrielou Dvořákovou.

Jeho partnerka je nyní ve třetím měsíci těhotenství, pohlaví dítěte zatím neznají. Možná jim to brzy řekne paní doktorka, ale ještě se nerozhodli, jestli o tom chtějí veřejně mluvit.

Václav Noid Bárta / Zdroj: youtube.com

Na svém Instagramu zpěvák zveřejnil video, ve kterém spolu se svou přítelkyní vyprávěli, že čekají dalšího společného potomka.

Eliška stejné video ukázala i na svém Instagramu a také napsala, že jich bude brzy pět. Měla na mysli i Terezu, dceru svého partnera z prvního manželství.

Václav Noid Bárta / Zdroj: youtube.com

Ještě na filmovém festivalu v Karlových Varech Václav Noid Bárta mluvil o tom, že plánují rozšířit svou rodinu. Tehdy měl dokončit práci na filmu Tajemství staré bambitky 2 a poté se hodlal věnovat svůj čas rodině.

PSALI JSME: ADÉLA GONDÍKOVÁ ŠLA DO KINA S DCEROU: SEDMNÁCTILETÁ SLEČNA ROZHODNĚ ZDĚDILA KRÁSU PO MAMINCE

PŘIPOMÍNÁME: JAKÉ ZMĚNY PLÁNUJE PROSADIT NOVÁ VLÁDA: IVAN BARTOŠ NASTÍNIL, JAK PROBÍHAJÍ VYJEDNÁVANÍ STRAN A NA ČEM SE NOVÝ KABINET SOUSTŘEDÍ

Share