Stále pociťuje určité potíže: Václav Klaus poprvé na veřejnosti po koronaviru a promluvil o své nemoci

Ještě minulý měsíc se bývalý prezident Václav Klaus nakazil koronavirem, ale nyní už se cítí lépe. Jeho nemoc podle něj proběhla mírumilovně. Poprvé se objevil na veřejnosti poté, co se nakazil, a to během on-line přednášky pro studenty Vysoké školy ekonomické.

Václav Klaus se nakazil koronavirem v únoru, ale nyní se po nemoci konečně opět vrátil na veřejnost. Vedl on-line přednášku pro studenty VŠE.

Václav Klaus / Zdroj: youtube.com

Na začátku přednášky trochu vyprávěl o své nemoci a o tom, co prožil. Řekl, že už asi každý ví, že bývalý prezident měl koronavirus.

„Asi jsem si takový dobrý průběh ani nezasloužil. Řada škarohlídů by si přála, abych měl průběh daleko horší,“ řekl Václav Klaus. Podle něj byla nemoc dost mírumilovná.

Václav Klaus / Zdroj: youtube.com

Vše proběhlo relativně dobře, ale stále pociťuje určité potíže. Určitě by byl rád, kdyby návrat k normálu probíhal rychleji, ale děje se to jinak a je třeba si trochu počkat.

Přednášel převážně vsedě a občas kašlal. Uvedl také, že jeho názor na tuto nemoc a celou epidemii se nezměnil.

Václav Klaus / Zdroj: youtube.com

Bývalý prezident zopakoval, že není třeba propadat panice, je třeba to vnímat jako další nemoc, ale není třeba ji vyčlenit ze všech ostatních a mluvit jen o ní.

PSALI JSME: V NĚMECKU OPĚT ROSTE POČET NAKAŽENÝCH KORONAVIREM: „JSME PŘESNĚ NA ÚBOČÍ TŘETÍ VLNY,“ ŘEKL EPIDEMIOLOG RKI

PŘIPOMÍNÁME: ŠVÉDSKO POZASTAVILO OČKOVÁNÍ VAKCÍNOU ASTRAZENEKY: NEEXISTUJÍ DŮKAZY, ŽE JE TATO VAKCÍNA ŠKODLIVÁ, ŘEKLA ŠÉFKA EMA

Share