Tereza Hlůšková dostala dobrou zprávu a může slavit: Pákistánské úřady jí znovu snížily trest

Tereza Hlůšková musí v Pákistánu odpykávat téměř devítiletý trest za pašování drog. Stále se ale nemůže dočkat odvolacího soudu, u kterého chce uspět s propuštěním. Nyní se dočkala ale jiné dobré zprávy. Byl jí totiž znovu snížen trest. Píše o tom web blesk.cz.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Češku celníci zadrželi na začátku roku 2018. V kufru Hluškové bylo nalezeno velké množství heroinu a od té doby je v Pákistánu uvězněná.

U soudu Tereza dostala trest 8 let a 8 měsíců za mřížemi. Hlůšková s trestem nesouhlasí a od začátku svou vinu popírá. Proto se nechala proti rozsudku odvolat. Soudní jednání je však v nedohlednu a pořád se posouvá z různých důvodů.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Naposledy ale Tereza obdržela dobrou zprávu, protože místní úřady jí snížily trest. „U příležitosti svátku Eid Milad-un-Nabi vláda Pákistánu snížila tresty vězňů o tři měsíce,“ uvádí zdroj Blesku s tím, že se to ale nevztahuje teroristů a nebezpečných zločinců.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Není to poprvé, co byl Tereze trest snížen. Se součtem všech úlev Hlůšková má za sebou už více než polovinu trestu.

Snad Češce tato zpráva pomůže a užije si dort se svátečními specialitami, které jsou vězňům připraveny k místnímu svátku.

Psali jsme:„S Arturem jsme se sešli“: Artur Štaidl dal souhlas k natáčení minisérii o své mamince Ivetě Bartošové

PSALI JSME: LEOŠ MAREŠ UKÁZAL FOTKU SVÉ TĚHOTNÉ MANŽELKY: „MONIKY NEJKRÁSNĚJŠÍ FORMA,“ PÍŠÍ KOMENTÁTOŘI

PŘIPOMÍNÁME: KOALICE SPOLU A PIRSTAN ROZHODLY O FIXOVANÉM PLATU PRO UČITELE: KOLIK PEDAGOGOVÉ BUDOU DOSTÁVAT, POKUD NOVELA ZÁKONA BUDE SCHVÁLENA

Share