Leoš Mareš ukázal fotku své těhotné manželky: „Moniky nejkrásnější forma,“ píší komentátoři

Známý moderátor Leoš Mareš minulý týden oznámil, že jeho manželka Monika je těhotná. Řekl to během ranní show v rádiu Evropa 2, poté také zveřejnil fotografii na svém Instagramu, pod kterou napsal, že klokan přiletí v březnu. Nyní ukázal první fotku své ženy s těhotenským bříškem.

Pro moderátora a jeho manželku Moniku jde o jejich první společné dítě. Leoš Mareš má také dva syny z minulého manželství.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Veřejnost se o tom dozvěděla minulý týden, nejprve to řekl v rádiu a později na svých sociálních sítích. Na Instagram zveřejnil fotku, na které je vidět čáp a dítě, ke které napsal, že „klokan přiletí v březnu“.

Tentokrát moderátor ukázal fotku se svou manželkou Monikou, která „má“ andělská křídla. Už je patrné její těhotenské bříško.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Fanouškům se ta fotka určitě líbila, napsali spoustu příjemných komentářů. Celkem měl tento příspěvek 146 tisíc lajků a více než 1,3 tisíce komentářů.

„Moniky nejkrásnější forma,“ řekl k té fotce podnikatel Jakub Kraus.

Další komentátorka napsala, že Monika vypadá šťastně a spokojeně. Jiní psali, že to Monice sluší a přáli jim všechno nejlepší.

Psali jsme:„Marešovi si totiž kvůli neschopnosti počít dítě prošli velkou krizí“: Známý moderátor Leoš Mareš musel vyhledat odborníka

PSALI JSME: O BARTOŠOVÉ VZNIKNE TELEVIZNÍ MINISÉRIE: KDO ZTVÁRNÍ SLAVNOU HEREČKU A JAKÉ OBDOBÍ JEJÍ KARIÉRY UVIDÍ DIVÁCI

PŘIPOMÍNÁME: ANGELINA JOLIE VE SVÝCH 46 LETECH NEPŘESTÁVÁ UDIVOVAT: NA PREMIÉRU FILMU DORAZILA V DOPROVODU SVÝCH PĚTI DĚTÍ A ZAUJALA PODIVNOU OZDOBOU NA BRADĚ

Share