Své vysněné hnízdo známý režisér musel pronajmout: Jaké nové neobyčejné obydlí má Jan Hřebejk

53letý režisér Jan Hřebejk je velmi populární, a díky svým filmům Šakalí léta, Pelíšky a Pupendo vydělal hodně peněz. Ale během pandemii svou oblíbenou práci téměř ztratil, kvůli tomu musel svůj dům, který rekonstruoval celých 5 let pronajmout.

Jan Hřebejk/Zdroj: youtube.com

Svoje vysněné hnízdo si koupil před 5. lety v pražském Strachově. V něm je dva patra a také velká zahrada. Ve velkém domě plánoval žít se svou rodinou, manželkou Lenkou a dětmi Antonii a Jonášem.

Bohužel koronavirus život režiséra změnil, a musel kvůli krize svůj dům pronajmout. Ve dnešní době si našel nové obydlí, které je neobyčejné. Se svou rodinou se přestěhoval na hausbót, který se nachází na Vltavě.

Jan Hřebejk/Zdroj: iprima.cz

Z toho, že rodina režiséra pronajala dům, ve dnešní době se živí. Bydlení v hausbótu podle jeho slov je horší, než v krásném domě, ale rodina se cítí i tam dobře.

Režisér navštívil populární pořad Showtime, ve kterém sdílel, že hausbót je nádherný od jara do podzimu, protože jeho rodina moc často tráví svůj čas na terase. “Děti mají své kajuty,” řekl Jan, který doufá, že koronavirová epidemii ukončí, a jeho život se vrací do normálu.

Jan Hřebejk/Zdroj: iprima.cz

PSALI JSME: HEREC KOPTA SI SPLNIL DĚTSKÝ SEN A PRACUJE ŘIDIČEM AUTOBUSU: POPSAL S ČÍM SE V NOVÉ PRÁCI POTÝKÁ

PŘIPOMINAME: “JSEM NADŠENA, KAŽDÁ MÁME SVŮJ POKOJ”: MÍŠA NOSKOVÁ UKÁZALA SVÉ NOVÉ OBYDLÍ

Share