Je mi 70 let a chci vysoudit u děti svůj byt a vůbec se za to nestydím

Starší žena, které je dnes věnován náš článek, šla proti všem standardům a na konci svého života se rozhodla žít pro své vlastní potěšení. Celý její život se točil kolem manžela, dětí a vnoučat.

Starší žena / Zdroj: topfakty.com

Vdala se ona dost brzy, hned po maturitě. Brzy se v rodině objevily děti. Na sebe, jako obvykle, nikdy neměla čas. Ona celý život se plně věnovala jen rodině. Dnes je jí už přes sedmdesát a nikdo jí už nepotřebuje.

Rodina / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Děti její byt považují už za svůj majetek. A ona pro ně jako by přestala existovat. Nyní v jejím bytě žije vnuk se svou rodinou a nikdo se neobtěžoval požádat o její svolení. Její názor nikoho nezajímá. Od dětí díky, za život, který jim věnoval, se nedočká.

Rodina / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Starší žena se proto soudně rozhodla, že si od dětí vezme byt. Pocit studu ji nepřekoná. Ve svých sedmdesáti letech s kouskem se cítí skvěle a na sklonku let sní o tom, že bude žít ve své vlastní potěšení. Není divu, že se to nelíbilo všem jejím příbuzným.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Žena požádala o odstěhování vnuka a jeho ženy z bytu. Dokonce vyměnila zámky. Podle dědictví, tento byt dostanou děti po smrtí ženy, ale zatímco je naživu, sní o tom, že přežije všechny ty okamžiky, které jí chyběly, a doplní ztracený čas.

Starší žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Žena nepopírá, že svého činu může litovat. Dnes se ale rozhodla právě takto, a moc si přeje věnovat sobě sama ten čas, který jí zbývá na tomto světě.

Starší žena / Ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: BABIČKA VYHNALA VNUKA S MANŽELKOU Z BYTU A ROZHODLA SE, ŽE CHCE ŽÍT SAMA V 85 LET

PŘIPOMÍNÁME: PAPOUŠEK SVÝMI ZÁBAVNÝMI POHYBY ROZVESELIL SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

Share