Smutek v rodině Petry Janů: přišla o milovaného člena rodiny, došlo i na skok z okna

Koronavirus má někdy velmi děsivé důsledky pro lidi. Například v rodině zpěvačky Petry Janů se kvůli tomu stal velký smutek. Její strýc zemřel kvůli koronaviru ve věku 78 let. Její teta ve věku 76 let kvůli této nemoci je v umělém spánku. Jejich syn si myslel, že nakazil své rodiče a skočil v nemocnici z okna. Informoval o tom portál Blesk.

Zpěvačka se nyní obává o zdraví své tety, protože ani neví, že zemřel její milovaný manžel a už vůbec neví o tom, co s sebou udělal její syn.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

Po skoku z okna se zranil, ale zůstal naživu. Zatím nikdo nemůže říct, co s ním bude dál. Z takových událostí byli jejich blízcí šokováni.

Petra Janů prozradila, že její bratranec se cítil provinile, že mohl nakazit své rodiče. Podle ní se poté opil a zmrzačil. Poté byl převezen do nemocnice, kde skočil z okna.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

Tehdy utrpěl řadu zlomenin, takže zatím nikdo nemůže říct, co s ním bude dál. Pravděpodobně to bude mít vážné následky. Podle ní se nyní o jejího bratrance stará jeho mladší bratr.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

Její strýc a teta spolu byli 55 let a měli opravdovou lásku, byli šťastní. Zpěvačka se domnívá, že pro její tetu bude těžké si uvědomit smrt manžela a pravděpodobně bude potřebovat pomoc psychologa.

Petra Janů také téměř 10 let žije bez svého manžela Michala Zelenky, který zemřel na rakovinu. Lékaři jí sdělili jeho diagnózu a řekli, že nemá šanci, a tak mu to ani neřekla a žila s tím tajemstvím půl roku.

Petra Janů / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka si uvědomuje, že koronavirus je vážná nemoc, ale nehodlá podlehnout panice. Takže jen čeká, až přijde řada na očkování proti koronaviru.

PSALI JSME: JAK VYPADAJÍ VNUCI JOSEFA ABRHÁMA A LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÉ: UŽ ČTYŘI ROKY TOČÍ FILMY, I KDYŽ JE JIM TEPRVE 14 A 12 LET

PŘIPOMÍNÁME: HASIČ ŠEL DO SPRCHY A NEMĚL TUŠENÍ, JAK TO DOPADNE. JAKMILE ZAPNUL VODU, ODTAMTUD VYLETĚL JAKO KULKA

Share