Otec odešel do nebe a skoro po roce dostala dívka od tatínka e-mail:V dopise byly uvedené neobvyklé pokyny

Otec Alyssy Mendozy, Bing, zemřel v roce 2019 na chronické selhání ledvin. A deset měsíců po jeho smrti dostala dívka od tatínka e-mail.

Podle dívky, ona se neodvážila hned otevřít ten dopis. Trvalo jí dva dny, než se vzpamatovala. „Alysso, jednej přesně podle mých pokynů. Posílám ti je pro případ, že budu ve vážném stavu nebo zemřu.“ stálo v tom dopise.

Muž i po své smrtí ukázala jak moc miluje svou ženu / Zdroj: goodhouse.ru

Bing dále popsal plán přípravy oslav 25. výročí svatby, kterou by chtěl s manželkou oslavit, ale bohužel nemohl. Muž vše zařídil. Předem objednal a zaplatil květiny od květinářky a nejen pro tento den. Prodavačka dodá vdově kytice na každé výročí, stejně jako na její narozeniny a na Valentýna.

V dopise otec požádal dceru, aby se tento svátek stal nejlepším v životě její matky. „Zjisti, co by chtěla zkusit, a zarezervuj stůl v restauraci pro nás tři. Jestli ona nebude chtít, trvej na tom. Nevím, jestli bych vás tam mohl vzít sám, tak pro jistotu trénuj řídit auto,“ napsal.

Alyssy a její tatínek / Zdroj: goodhouse.ru

Muž také požádal dceru, aby uspořádala pro matku návštěvu kosmetického salonu. V den svátku měla Alyssa předat matce dopis od tatínka, ve kterém on napsal všechna slova lásky a podpory, která jí v životě nedokázal říct.

Dívka udělala vše, o co ji otec žádal. V předvečer výročí připravovala společně s asistentkou překvapení celou noc. Máma sotva se probudila, když Alyssa začala realizovat tátův plán.

Muž i po své smrtí ukázala jak moc miluje svou ženu / Zdroj: goodhouse.ru

„I když jsem celou noc nespala, necítila jsem únavu, když jsem se dívala na překvapenou tvář maminky. Samozřejmě, že ona brečela, protože ztratila lásku svého života, ale viděla jsem, že je šťastná z toho, jak to můj táta naplánoval. Udělal vše pro to, aby maminka cítila jeho lásku, i když fyzicky už není s námi.“ vzpomíná si Alyssa.

Kytice, kterou dostala vdova / Zdroj: goodhouse.ru

Tento den se stal prvním šťastným po dlouhých měsících smutku a slz. Dopadlo to přesně tak, jak chtěl Bing. A Alyssa nedokázala skrýt slzy radosti z toho, že se ji podařilo splnit jeho sen.

Překvapení pro vdovu / Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: „VYDRŽÍM TO“: PŘÍTELKYNĚ ROMANA PRATAŠEVIČE ZASLALA PRVNÍ DOPIS Z VYŠETŘOVACÍHO STŘEDISKA BĚLORUSKÉ TAJNÉ POLICIE KGB

PŘIPOMÍNÁME: STARŠÍ PÁR NAŠEL LÁHEV, KTERÁ STRÁVILA NA MOŘI 108 LET: UVNITŘ BYL DOPIS VE TŘECH JAZYCÍCH

Share