Pes nenechal paničku v sanitce a vrhl se za ní: Dojemné video potvrzuje, že pes je nejlepší kamarád

Jaký další důkaz je potřeba předvést, že psi mohou milovat jako nikdo jiný? Opravdovou oddanost prokázal pes, který nechtěl paní pustit do nemocnice samou.

Pes/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Obyvatelka Istanbulu, jejiž jméno není známo, několik dní měla léčby doma. Celou dobu zlatý retrívr, jehož jméno novináři také nezveřejnili, se o ni staral se vší svou laskavostí.

Pes/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Žena si uvědomila, že se neobejde bez pomoci lékařů, ale domácí zvíře bylo rozhořčené: kam jde v takovém stavu? Proto, když se ona, obklopená lékaři a doprovodem, přesunula do sanitky, pes je následoval.

Pes/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Retrívr neklidně vrtěl ocasem, nadále pečovat o paničku, zatímco lékaři dali pacientku do vozidla a pes se pokusil dostat za ni. Navzdory upřímné prosbě v očích velkého štěněte mu lékaři z hygienických důvodů nedovolili vstoupit do salonu.

Pes/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Zavřeli dveře za předpokladu, že pes zůstane u domů a počká, až dorazí domů. Lékaři psa podcenili: jakmile si uvědomil, že se sanitka pohybuje, vrhl se za ní.

Pes/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Lékař, který seděl na sedadle vedle řidiče, natočil “závod“ retrívra, který běžel za sanitkou.

Poté, co všiml, že majitelka sedí na židli, následoval ji a tým záchranné služby dovnitř budovy. Ale pak mu opět nebylo umožněno vstupovat dle bezpečnostních pravidel.
Později oči štěněte vypadaly tak smutně, že mu povolily vstoupit na pohotovost, kde trpělivě čekal na svou paničku.

ČTĚTE TAKÉ: DOBROVOLNÍCI ZACHRÁNILI OPUŠTĚNÉ DÍTĚ PŘED HLADEM: JAK VYPADÁ KLUK PO 5 LETECH

PSALI JSME: PŮLROČNÍ ŠTĚNĚ SE STALO STEJNĚ VELKÉ, JAKO JEHO MAJITELKA: JAK TEDY ZVÍŘE VYPADÁ

Share