„Je to naposled, co kandiduju do Sněmovny“: Předseda vlády Andrej Babiš prezentoval novou knihu, ve které prozradil, že do Sněmovny kandiduje naposledy

Předseda vlády Andrej Babiš prezentoval svou novou knihu s názvem Sdílejte, než to zakážou!, ve které uvádí, že do Parlamentu kandiduje naposledy. Politik také dodal, že v knize je všechno. Píše o tom web novinky.cz.

„Je to naposled, co kandiduju do Sněmovny,“ prohlásil premiér s tím, že je přesvědčen, že byl nejúspěšnějším politikem v Česku po roce 1989.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

V knize se dle svých slov Babiš věnoval všem tématům od návštěvy Bílého domu do projektů, které se týkaly armády.

Kromě toho premiér tam popsal, co během práce cítil a co prožíval. Rovněž uvedl, co dokázal během tohoto období.

Zatím kniha je pouze v elektronické formě a v srpnu bude přístupná i v tištěné verzi. Náklad bude činit 300 000 výtisků.

Mimo jiné se v knize Babiš věnuje Pirátské straně a tvrdí, že je velkým nebezpečím pro Českou republiku. Předseda vlády jim vytkl vládnutí v Praze s tím, že nic v hlavním městě neudělali.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Ministerský předseda ve svém díle také uvádí, jak chce udělat byty v Praze levnější, obnovit Česko po koronaviru či zvýšit porodnost.

Není to poprvé, co Babiš věnuje psaní občanům. Před časem posílal občanům dopis, kde popsal úspěchy svého kabinetu. Dopis hnutí ANO stal 6 milionů korun.

Psali jsme: „Tajný rozvod skrytý před veřejností“: Monika Bagárová a Makhmud Muradov. Proč muž málokdy vidí svou ženu pro dítě

PSALI JSME: POSLANEC VÁLEK NAVRHUJE ODMĚNY PRO LÉKAŘE, KTEŘÍ PŘEKONAJÍ SENIORY K OČKOVÁNÍ: ŘEKL, O JAKOU ČÁSTKU BY SE MĚLO JEDNAT

PŘIPOMÍNÁME: ADAM VOJTĚCH PROZRADIL, KOLIK LIDÍ S DOKONČENÝM OČKOVÁNÍM SE NAKAZILO KORONAVIREM: PODLE NĚJ VAKCINACE FUNGUJE

Share