Už šest let má švédského přítele: Vdova po Vladimíru Čechovi Milada potkala lásku jako z románu a po letech se znovu zamilovala

Před osmi lety, tedy 22. března 2013, zemřel herec, moderátor a politik Vladimír Čech. Bylo mu 61 let a zemřel na těžké nemoci. Jeho manželka herečka Milada Čechová se stala vdovou se dvěma dětmi. První období po smrti milovaného pro ni bylo velmi těžké, ale po několika letech se život změnil k lepšímu. Dokonce potkala lásku jako z románu, což sama rozhodně nečekala. Píše o tom portál Super.cz.

Herečka vzpomíná, že když její manžel zemřel, prostě „fungovala“ a necítila žádné pozitivní emoce. Snažila se více pracovat, aby měla v hlavě méně negativních myšlenek, například zkoušela 3 představení najednou.

Vladimír Čech / Zdroj: youtube.com

Nutila se do práce, tehdy ji nic nezajímalo. Vzpomíná a lituje, že včas nepožádala o pomoc odborníka, protože ještě rok po smrti manžela cítila úzkost a její život byl neradostný. Přesto ráda vzpomínala na společných 21 let.

Vzpomínala, že její manžel byl dobrý otec, který se snažil věnovat více času svým dětem. Vzpomínala také na mnoho romantických okamžiků v jejich vztahu a to jí trochu pomohlo.

Když Vladimír Čech odešel do jiného světa, bylo Miladě padesát let a netušila, že se v životě ještě dočká nové lásky, ani o tom nechtěla přemýšlet.

Milada Čechová a Věra Hanešková / Zdroj: archiv M. Čechové / Super.cz

Pak se ale všechny věci začaly postupně obracet k lepšímu, pak se rozhodla přestěhovat do Radotína, odkud pochází. Přiznává, že tehdy to bylo rozhodně správné rozhodnutí.

Asi rok a půl po smrti manžela se jí stal příběh jakoby z nějakého románu. Kontaktoval ji Per ze Švédska, muž, se kterým měla ve studentských letech lásku.

Oznámil jí, že by rád přiletěl do Prahy. Od jejich rozchodu uplynulo více než 30 let.

Milada Čechová a Per / Zdroj: archiv M. Čechové / Super.cz

„Náš dávný rozchod byl z rozumu a oplakaný, ale my jsme neuvěřitelně snadno navázali a celé se to znásobilo,“ přiznala Milada Čechová pro Super.cz.

Šest let jsou už spolu, žijí střídavě ve Švédsku a v Česku. Ale častěji přijíždí její partner do Česka, protože jeho děti už jsou dospělé a ona se mezitím starala o matku svého zesnulého manžela.

Nyní se také stará o svou matku, které je již 92 let. Kromě toho také nadále hraje v divadle. Ale také se rozhodla naučit se něco nového, dělat nějakou úplně jinou práci, než na kterou byla zvyklá.

Milada Čechová a Per / Zdroj: youtube.com

Tak začala spolupracovat s Golden Gate, lídrem českého trhu s investičními drahými kovy. Za čtyři roky této práce pochopila finanční systém a fungování ekonomiky. Naučila se více finanční gramotnosti.

Kvůli epidemii koronaviru se Milada Čechová nemůže se svým švédským partnerem vídat tak často, jako tomu bylo dříve. Ale toto špatné období v životě celé Evropy určitě jednou skončí.

PSALI JSME: MILAN KUBEK SE DOMNÍVÁ, ŽE ZAVEDENÍ COVID PASŮ BUDE URČITĚ DOBROU ZPRÁVOU: PŘESTO PRÝ EXISTUJE JEDEN PROBLÉM

PŘIPOMÍNÁME: NA PARKOVIŠTI NAŠLI PSA, KTERÝ VYPADAL JAKO KOSTLIVEC: JAK VŠE DOPADLO, A JAK ZVÍŘE VYPADÁ TEĎ

Share