Bohuš Matuš prozradil jak to mají v rodině: „Lucinka nekřičí, vyčítá potichu, pomalu, ale důrazně“

Mnozí si myslí, že zpěvák Bohuš Matuš s Lucinkou mají skvělý vztah. To je pravda, ale někdy i v ideálních vztazích dochází k rozporům.

Bohuš na procházce z dcerou / Zdroj: zivotvcesku.cz

V rozhovoru pro extra.cz, Matuš sdělil, že Lucinka není tak tichá, jak si všichni myslí. Nemá ráda, když Bohuš pije. Jak on sám řekl, na něj má dívka obrovský vliv a po hádce zpěvák se chová dobře. Jak Matuš dodal, už zapomněl, když byl takto vychováván.

Bohuš a Lucie / Zdroj: super.cz

„Nebudu vám lhát, Lucinka umí být pěkně od rány. Nemá ráda, když piju. A to já si někdy rád dám. Za to ale pak dostanu takovou čočku, že jsem pak týden vzorný,“ v rozhovoru pro extra.cz řekl zpěvák.

Lucinka na zpěváka nekřičí, mluví s ním klidně a monotónně. Poté, aby on nějak zahladil svou vinu, musí umýt nádobí, uklidit doma a připravit jídlo.

Dříve mohl Bohuš klidně pít kdekoliv, ale teď je mu to zakázáno. Vůně alkoholu je totiž velmi nepříjemná pro jeho mladou nevěstu.

Bohuš a Lucie / Zdroj: stars24.cz

Zpěvák se přiznal, že jeho budoucí manželka ho umí potrestat. Nemluví s ním, uráží se, a občas udělá takový výraz obličeje, že Bohuš z ní má strach. Zda Bohuš vtipkoval nebo mluvil vážně, zůstává záhadou.

Bohuš a Lucie / Zdroj: newsbeezer.com

I sama Lucinka přiznala, že na zpěváka má dobrý vliv. Jak ona prozradila v rozhovoru pro extra.cz ještě v srpnu loňského roku, zpěvák přestal kouřit cigarety a marihuanu. Pokud se rozhodne zakouřit, dostane vynadáno.

Bohuš, Lucie a Natálka / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: UŽ ŠEST LET MÁ ŠVÉDSKÉHO PŘÍTELE: VDOVA PO VLADIMÍRU ČECHOVI MILADA POTKALA LÁSKU JAKO Z ROMÁNU A PO LETECH SE ZNOVU ZAMILOVALA

PŘIPOMÍNÁME: HEREČKA ESTER GEISLEROVÁ UKÁZALA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, KDO JE JEJÍ NOVOU LÁSKOU A PROZRADILA, KDE SE SEZNÁMILI

Share