Otec a syn překvapují kolemjdoucí svým vzhledem. Od přírody vypadají jako z „X-Men“

Když se obyvateli Argentiny narodil syn neobvyklého vzhledu, otec si okamžitě uvědomil: dvoutónový chlapec je určitě jeho dítě. Není divu – dítě a otec mají stejnou vlastnost, která funguje přesněji než test DNA a promění rodinu v komiksové mutanty.

Otec a syn/zdroj: medialeaks.ru

Otec a syn mají neobvyklé identické bílé skvrny na vlasech kvůli genetickému onemocnění – piebaldismu (neúplný albinismus), který v jejich rodině trval šest generací.

Otec a syn/zdroj: medialeaks.ru

Nyní má tuto vlastnost asi polovina Bufeových příbuzných, která ovlivňuje oblasti vlasů a někdy i pokožky, které jsou díky absenci melanocytů vylučujících pigment mnohem světlejší než zbytek kůže.

Rodina/zdroj: medialeaks.ru

Když byl Gabrielle dítě, děti ho škádlily kvůli jeho speciálním vlasům a nazývaly ho skunkem. Chlapec se to naučil akceptovat a dokonce se ze žertu začal porovnávat s kreslenou postavou seriálu Looney Tunes – skunkem Pepem Le Pughem.

Pepe le Pugh/zdroj: medialeaks.ru

Nyní se mnou lidé zacházejí mnohem lépe a říkají mi, že jsem nadaný nebo dokonce, že jsem jedním z X-Men. A když jdu se svým synem, kolemjdoucí koukají a šeptají si o našich černobílých vlasech, říká otec.

X-men/zdroj: medialeaks.ru

Když se narodil jeho druhý syn Farid, byl Gabriel v sedmém nebi. Byl rád, že chlapec zdědil rodinný rys, na rozdíl od prvního dítěte.

Syn/zdroj: medialeaks.ru

„Jsme za to velmi hrdí, protože je to jako ochranná známka naší rodiny. Vždycky říkám svému synovi, že jakmile nás někdo potká, nemůže na nás zapomenout. Chtěl jsem být na jevišti, stal jsem se kouzelníkem a iluzionistou a objevoval se v televizních pořadech“

Gabrielle/zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: MATKA SE SYNEM SVÝM TANCEM NA SVATBĚ HOSTŮM VYRAZILI DECH: UDĚLALI NĚCO VÝJIMEČNÉHO

PŘIPOMÍNÁME: MOJE ŽENA PORODILA SYNA A OPUSTILA HO. VZAL JSEM HO Z PORODNICE

Share