Olena Zelenská řekla, zda vídá svého manžela osobně: prozradila, jak vše prožívají jejich děti

Když začala válka na Ukrajině, USA nabídly ukrajinskému prezidentovi Volodymyru Zelenskému a jeho manželce Oleně možnost opustit zemi, ale hlava ukrajinského státu s manželkou to odmítli. Prezident se plně věnuje práci ve prospěch Ukrajiny, zatímco jeho manželka se snaží podporovat Ukrajince. Dlouho však nebylo známo, zda nyní komunikuje se svým manželem. Psycholog Jeroným Klimeš prozradil, jakou roli má manželka hlavy státu. Píše o tom web ŽivotvČesku.cz.

Když začala válka, Olena spolu s dětmi Oleksandrou a Kyrylem byla na neznámém místě. Nějakou dobu svého manžela neviděla. Nedávno v rozhovoru s novináři řekla víc. Rozhovor zveřejnil portál Daily Mail.

Volodymyr Zelenskyj / Zdroj: youtube.com

Její dceři je nyní 17 let a chystá se na maturitu. V současné situaci Oleksandra studuje on-line, stejně jako ostatní žáci na Ukrajině a chce se hlásit na jednu z ukrajinských univerzit.

Kyrylovi je nyní 9 let a milující matka mu pomáhala s učením doma. Podle ní chce její syn, aby v září mohly děti znovu chodit do školy.

Olena Zelenská / Zdroj: youtube.com

Prezidentova manželka navíc otevřeně mluví o válce se svými dětmi. Kyryl dokonce začal radit otci, jak by Ukrajina nyní měla postupovat.

Podle ní by syn mohl měsíce mluvit o tom, jakou vojenskou techniku by Ukrajina měla koupit a o tom, které státy pomáhají dobře a které špatně.

Volodymyr Zelenskyj / Zdroj: youtube.com

Dodala, že jejich rodina je oddělená, ale manžela vidí čas od času v kanceláři. Podle ní se Volodymyr Zelenskyj nezměnil, byl vždy spolehlivým manželem a takový je i nyní.

Psycholog a odborník na rodinné vztahy Jeroným Klimeš vysvětlil, že odloučení manželů není pro ženy politiků nic neobvyklého.

Olena Zelenská / Zdroj: youtube.com

„Jsou do značné míry předurčeny snášet samotu a funkce první dámy je funkcí velmi osamělou,“ řekl pro Život v Česku Jeroným Klimeš.

Podle něj se prezidenti věnují politice a práci ve prospěch státu, takže jejich manželky by to měly pochopit a zvládnout to, jinak by to mohlo dopadnout špatně.

Volodymyr Zelenskyj / Zdroj: youtube.com

Dodal, že situace v rodině ukrajinského prezidenta je jiná, protože v zemi je nyní válka. Podle jeho slov válka „potlačuje potřeby vyššího řádu“. To znamená, že v takové situaci lidé lépe snášejí odloučení. Proto si myslí, že manželku ukrajinského prezidenta nyní nebudou trápit věci, které trápit ženy v běžných situacích.

PSALI JSME: KRÁLOVNA ALŽBĚTA II. SLAVÍ PLATINOVÉ JUBILEUM: VÉVODKYNĚ KATE SE POPRVÉ PO DLOUHÉ DOBĚ OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI SE SVÝMI TŘEMI DĚTMI

PŘIPOMÍNÁME: „SVĚT JE NA POKRAJI POTRAVINOVÉ KRIZE“: ZELENSKYJ PŘEDPOVÍDÁ MASOVÉ PROTESTY V EVROPĚ, POKUD NEBUDOU ODBLOKOVÁNY UKRAJINSKÉ PŘÍSTAVY

Share