Poslední rozloučení s Josefem Abrhámem: Zda se budou fanoušci moci s hercem rozloučit

Poslední rozloučení s hereckou legendou Josefem Abrhámem bylo naplánováno na pondělí 6. června. Nedávno byly zveřejněny podrobnosti, jak rozloučení proběhne. Píše o tom web Stars24.cz.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Bylo známo, že zádušní mše se uskuteční v kostele svaté Anežky na Spořilově v Praze. Televizní stanice CNN Prima News uvedla, že fanoušci budou také mít příležitost se s hercem rozloučit.

Nejdřív si lidé budou moci uctít jeho památku, pak budou moci zůstat v kostele, kdy se bude konat zádušní mše.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Lidé by ale měli vědět, že některá místa budou obsazena, jsou určena pro pozvané hosty. Fanoušci budou pravděpodobně nuceni v kostele stát.

Obřad bude pravděpodobně podobný tomu, který byl téměř před rokem na stejném místě. Rodina se tehdy rozloučila s manželkou Josefa Abrháma Libuší Šafránkovou.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Legendární herec opustil tento svět 16. května. Veřejnost se o jeho smrti dozvěděla druhý den. Bylo mu 82 let a příčinou jeho smrti byly údajně komplikace spojené se zápalem plic. Svou manželku přežil o 11 měsíců.

PSALI JSME: SIMONA STAŠOVÁ ZARAZILA SVÉ FANOUŠKY A OZNÁMILA O KONCI FILMOVÉ KARIÉRY: PROČ SE TAK ROZHODLA A CO TEĎ BUDE DĚLAT

PŘIPOMÍNÁME: OLENA ZELENSKÁ ŘEKLA, ZDA VÍDÁ SVÉHO MANŽELA OSOBNĚ: PSYCHOLOG PROMLUVIL O ODLOUČENÍ

Share