„Nenechat se očkovat byla obrovská chyba“: Miroslav Etzler se nakazil koronavirem a skončil v nemocnici na kyslíku

Herec Miroslav Etzler se nakazil koronavirem a má také oboustranný zápal plic. Byl proto hospitalizován do nemocnice a nyní je na kyslíku. Na svém Instagramu napsal, že nebyl očkován. Píše o tom server eXtra.cz.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

Herec prozradil, že se nakazil koronavirem. Zveřejnil fotografii, na které je vidět, že leží v nemocnici a potřebuje kyslík k dýchání.

Napsal také příspěvek, ve kterém popsal, co se stalo. Průběh jeho nemoci rozhodně není lehký, má oboustranný zápal plic. Také neví, jak se situace bude dále vyvíjet.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

Byl velmi vděčný personálu oddělení nemocnice Česká Lípa i primáři Janu Novákovi. Je velmi rád, že pracují profesionálně a jsou velmi laskaví.

„Nenechat se očkovat byla obrovská chyba,“ uvedl Miroslav Etzler. Doporučil také všem ostatním, aby se nechali naočkovat, aby neskončili v nemocnici jako on.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

Mnoho lidí se ho rozhodlo podpořit v komentářích. Byli mezi nimi i známé osobnosti, například jeho kolegyně herečka Mahulena Bočanová a herec Roman Vojtek.

Psali jsme:„Miloš Zeman měl pozitivní test“: Jak se hlava země nakazila virem. Zdravotní stav českého prezidenta

PSALI JSME: „NEURAZILO MĚ TO“: CHOŤ ZPĚVÁKA BOHUŠE MATUŠE LUCIE ODPOVĚDĚLA MODERÁTOROVI ONDŘEJI SOKOLOVI

PŘIPOMÍNÁME: ADAM VOJTĚCH PROZRADIL, KDY BY VLÁDA MOHLA ZAVÉST DALŠÍ OPATŘENÍ: MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ BY ZATÍM O LOCKDOWNU MLUVIT NECHTĚL

Share