Toto video má už více než 2 miliony zhlédnutí: Na pódiu vystoupily čtyři páry a energickým tancem zaujaly diváky

Bohužel nikdo nemůže vrátit čas zpět, znovu se objevit v minulosti a znovu prožít to, co se již stalo příjemnou vzpomínkou. Staré dobré časy nelze zvrátit, i když občas ožívají v naší paměti.

Jasný výkon tanečníků z LA Shag v mnoha probudí pocit nostalgie. Skupina tančila shag na soutěži v roce 2014 a podařilo se jí dostat tento tanec na novou úroveň.

Páry/Zdroj: apost.com

Vystoupení se konalo na národním šampionátu v Hollywoodu. Tým s názvem LA Shag oblékl staromódní oblečení a chystal se předvést neuvěřitelnou show.

Představení začíná tím, že členové LA Shag stojí na místě. Nepřipravené publikum se začíná obávat, zda bude tanec, ale není důvod se obávat a pohyby tanečníků to dokážou.

Páry/Zdroj: apost.com

Každý z párů se začíná pravidelně vzdalovat od spánku a začíná neuvěřitelné pohyby ve stylu shag. Buďte připraveni sledovat rychlé pohyby nohou, jsou hypnotizující.

Poslouchejte hudbu, tuto energii je třeba chytit!

Páry/Zdroj: apost.com

Pokud jde o to, díky čemu se vaše nohy pohybují tak rychle, je to hudba. Pokud budete pozorně poslouchat, poznáte jazzovou melodii nazvanou San od California Feetwarmers. Možná si píseň zaměníte za hit minulého století, ale ne, California Feetwarmers jsou hudební skupina, která je moderní, živá a vášnivá pro jazz, blues a ragtime. Píseň vás rozveselí a donutí vás klepat do rytmu.

Představení LA Shag je fantastický pohled. Všichni účastníci mají bezkonkurenční taneční dovednosti. Ještě působivější je jejich schopnost zůstat synchronizována po celou dobu výkonu.

Páry/Zdroj: apost.com

Jeden z diváků komentoval: „Neuvěřitelné … 10 sekund takových pohybů a já bych se zhroutil. Bravo všem tanečníkům! “

Z představení se stalo kouzelné zrcadlo, které některým divákům ukázalo dobu, kdy byli mladí a plní podobné energie. A nejde o staromódní oblečení, boty a vlasy, ale o staré dobré taneční pohyby.

Páry/Zdroj: apost.com

Bude těžké zůstat v pohodě při sledování těchto energických pohybů od týmu LA Shag. Do tance také přidali trochu humoru, když se muži snažili políbit od svých partnerů a místo toho dostali facku.

Jeden divák uvedl: „To je naprosto úžasné. A vypadá to tak zábavné. Skvělá práce!!“

PSALI JSME: STARŠÍ PÁR NA FESTIVALU SI ZATANCOVAL VÁŠNIVÝ TANEC: NE KAŽDÝ MLADÝ TO DOKÁŽE

PŘIPOMÍNÁME: KRASOBRUSLAŘI PŘEDVEDLI SYNCHRONNÍ TANEC POD PÍSEŇ BOHEMIAN RHAPSODY: VIDEO ZÍSKALO SKORO 1,5 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ A OBDIV VEŘEJNOSTÍ

Share