Pes z útulku chce jít do nového domova natolik, že tančí při pohledu na návštěvníky

Malé štěně z útulku pro zvířata bez domova na Floridě se rozhodlo získat srdce budoucího majitele tancem. Na ulici byl nalezen kříženec jménem Ginger, který byl převezen do útulku. Zaměstnanci doufali, že poté, co se toto dítě vykoupe, nakrmí a vyčeše, si brzy najde nové majitele.

Bohužel během veterinárního vyšetření byla Ginger diagnostikována srdeční dirofilarióza. Toto onemocnění je léčitelné, ale samozřejmě těch, kteří si chtějí vzít psa s problémy, a dokonce i těch, kteří budou za léčbu platit spoustu peněz, je mnohem méně. Ginger však neměla v úmyslu zůstat v útulku dlouho, a tak brzy vyvinula vlastní taktiku pro komunikaci s návštěvníky. Pokaždé, když někdo přišel do útulku, začala tančit!

Pes/zdroj: apost.com

Zpočátku se Ginger zvedne na zadních tlapkách, jako by chtěla tančit salsu, a pak chodí tam a zpět. Zároveň nepřestává vrtět ocasem. Dokáže tančit jen pár sekund. Pak se unaví a musí jít dolů na všechny čtyři tlapky.

Pes/zdroj: apost.com

Gingeriny tance se jedné dívce zdály tak neobvyklé, že se rozhodla je zaznamenat. Autor videa, Crystal Kinkade, později video nahrála na stránku na Facebooku, kterou vlastnil útulek pro zvířata v okrese Orange.

„Ginder Rogers hledá nového tanečního partnera,“ zní název videa.

Pes/zdroj: apost.com

Video si okamžitě získalo nesmírnou popularitu. Za pár hodin jej sledovalo několik tisíc lidí a obdrželo 500 000 zhlédnutí. Video bylo sdíleno 8 500krát. Kromě toho byly v záznamu ponechány stovky různých komentářů.

„Taková kráska,“ říká jeden komentátor.

„Určitě se dostane z útulku, tanec jí s tím pomůže,“ dodává další.

Mnoho lidí dokonce vyjádřilo touhu vzít si tohoto psa pro sebe. Zároveň někteří prostě nedokázali zvládnout své emoce, zatímco jiní to mysleli docela vážně.

„Škoda, že bydlím tak daleko. Kdybych byl blíž, okamžitě bych si psa vzal pro sebe,“ stěžuje si jeden komentátor.

Pes/zdroj: apost.com

Gingerův příběh se brzy dostal na stránky zpravodajských serverů a stal se populárním na sociálních médiích. Články o tomto psu byly publikovány v mnoha významných publikacích, od Inside Edition po The Huffington Post, a komentátoři jednomyslně přáli tomuto psovi vše nejlepší a rychle našli skutečný domov.

Nakonec to tak dopadlo – Gingerovi se podařilo najít nové majitele. Jen pár týdnů tance a poté se na facebookové stránce útulku pro zvířata v Orange County objevilo oznámení, že Ginger již má majítele.

Pes/zdroj: apost.com

Tato zpráva udělala čtenářům velkou radost.

Příběh tance se táhl několik týdnů, ale skončil šťastně a tento úžasný pes z útulku pro zvířata bez domova na Floridě má konečně milovanou rodinu a domov.

PSALI JSME: ŽENA UTRATILA ZA DÁRKY ŠTĚNĚTI 7000 LIBER: CO ONA VLASTNĚ KOUPILA

PŘIPOMÍNÁME: „GRINCH SE NARODIL NA SILVESTRA“: FENKA PORODILA ZELENÉ ŠTĚNĚ

Share