Muž se dozvěděl, že vyhrál v loterii milion: kamarád tu chvíli natočil na kameru a video se okamžitě stalo virální

Terry Kennedy se od dětství rozhodl věnovat sportovní kariéře. Mladík zaujal trenéry a v sedmnácti letech přišel na hřiště s mládežnickým týmem Manchesteru United.

Hned v první sezoně si však zranil koleno, které změnilo celou jeho další kariéru. Terry byl tvrdohlavý kluk a po dvou letech se vrátil na hřiště, pak zase dlouhá pauza — a ještě pár sezon. Čtyřiadvacetkrát šel na hřiště za Sheffield United, než ho staré zranění definitivně vyřadilo ze hry.

Muž / Zdroj: goodhouse.ru

Terry bylo jen 25, když bylo jasné, že hrát fotbal on už nemůže. Teď se Terry věnuje něčemu jako obchodní zásobování pro fotbalové kluby. Terry má s kolegy skvělý vztah a zdá se, že je šťastný, ale tak to je jen na první pohled.

V předvečer svých 28. narozenin se Terry koupil si los. Oslavil narozeniny v kruhu přátel, vůbec netušil, co ho čeká. O týden později zavolal do Národní loterie, aby zjistil, zda jeho los aspoň něco vyhrál.

Muž / Zdroj: goodhouse.ru

Ale v okamžiku, kdy dívka v telefonu řekla: „Vaše výhra je jeden milion liber“, Terry byl naprosto šokován. Je dobře, že vedle něj byl kamarád, který tu neocenitelnou chvíli natočil na kameru.

Video se okamžitě stalo virální: každý se chtěl podívat na člověka, který právě vyhrál milion liber (v korunách je to celých 30,3 milionů!).

Terry se chytil rukami za hlavu, zíral do stropu s nevěřícným úsměvem. Dokonce se zeptal zaměstnankyně loterie, zda to není nějaká chyba. A kolegové už mu gratulovali. Takový úžasný dárek dostal k 28. narozeninám bývalý fotbalista, a doufáme, že tyto peníze mu pomohou stát se šťastným.

PSALI JSME: NÁDHERNÁ JAKO BOHYNĚ: VÉVODKYNĚ Z CAMBRIDGE ZÁŘILA NA VEŘEJNOSTI VE STARÝCH ŠATECH

PŘIPOMÍNÁME: TO VÁS DOJME K SLZÁM: KATKA ŽBIRKOVÁ ZVEŘEJNILA SOUKROMÝ DOPIS OD MEKYHO

Share