To vás dojme k slzám: Katka Žbirková zveřejnila soukromý dopis od Mekyho

10. listopadu navždy opustil tento svět legendární zpěvák Meky Žbirka. Rozloučit se s ním mohli jen nejbližší příbuzné a přátele ve strašnickém krematoriu.

Miroslav Žbirka / Zdroj: youtube.com

Zřejmě Meky bude chybět mnoha lidem, ale největší smutek teď cítí jeho milovaná manželka, Katka Žbirková.

Pár se seznámil v 80. letech, když Katce bylo pouhých 18 let. Ona tehdy psala články pro školní časopis, a chtěla udělat rozhovor se zpěvákem. Když ona vešla do šatny, Meky byl prý bez kalhot, protože se právě převlékal.

Miro Žbirka se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

Oni se tak domluvili, že udělají rozhovor jindy, ale to se nestalo. Meky a Katka začali spolu chodit a dva roky po té události se vzali.

Vzájemné city Mekyho a Katky Žbirkových byly velmi patrné. Oni prožili spolu celých 30 let. V manželství se jím narodilo dvě děti, dcera Linda a syn David.

Miro Žbirka se svým synem / Zdroj: blesk.cz

Katka Žbirková se loučí se svým manželem po svém. Ona nedávno zveřejnila fotografii jednoho z milostných dopisu od zpěváka. Tuto fotografii na svém webu také zveřejnil i portál tn.nova.cz.

Rozrušená vdova, která i přes svůj obrovský smutek byla schopna zařídit pohřeb zpěváka přesně podle jeho posledního přání, nedávno zveřejnila jeden z milostných dopisů, které Meky jí napsal při různých příležitostech.

Zde je jeden z takových dopisu.

Dopis od Mekyho manželce / Zdroj: tn.nova.cz

PSALI JSME: MANŽELOVI SE NÁHLÉ PŘESTALO LÍBIT TO, JAK VYPADÁM: PRÝ SE SEMNOU STYDÍ UKÁZAT NA VEŘEJNOSTÍ

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ARICHTEVA SKONČILA V NEMOCNICI SE SVÝM SYNEM: DÍTĚ SE NAKAZILO OD MAMINKY A BYLO NUCENO DOSTAT KAPAČKU

Share