Muž 30 let se staral o cizí babičku a nečekaně za to dostal odměnu

Čínský občan Xu Huej-Minh se 30 let staral o babičku. Lidé se mu smáli, ale jednou se všechno změnilo. Zjistili, proč to dělal, a teď litují, že nebyli na jeho místě.

Xu Huej-Minh z provincie Če-ťiang se až 30 let staral o osamělou babičku, která nebyla členem jeho rodiny. Babička nemá potomky, takže po smrti svého partnera zůstala sama. Nejprve se důchodkyně sama živila hospodařením, ale po několika letech už to nezvládala.

Babička/Ilustrační foto /Zdroj: youtube.com

Když skoro přestala vstávat z postele, přišel jí na pomoc jako skutečný superhrdina Xu. Každý den připravoval pro babičku jídlo a také uklízel celý její dům, a žádné peníze za to nežádal. V roce 2008 se dům stařenky stal nepoužitelným, kvůli čemuž ho pracovnicí místního úřadu zbourali.

Babička/Ilustrační foto /Zdroj: youtube.com

Žena získala status bezdomovce, ale Xu si pro ni pronajal bydlení. Babička dožila až do roku 2016, když jí bylo 92 let. Před svou smrtí však nechala žádost o pozemek. Po konzultaci se místní úřad rozhodl, že bude správné, jestli majitelem území se stane Huej-Minh.

Babička/Ilustrační foto /Zdroj: youtube.com

Muž se navíc dozvěděl, že žena nechala i závět, ve kterém napsala, že celý její majetek dostane on, ale za určitých podmínek. Na žádost babičky musel Xu splatit své dluhy a uspořádat pohřeb, což udělal. Výsledkem je, že muž získal pozemek o rozloze 40 metrů čtverečních a její majetek. Celkem získal až 500 tisíc Juanů(1 760 000 Kč).

Babička/Ilustrační foto /Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MYSLELA JSEM, ŽE VŠECHNY BABIČKY MILUJÍ VNOUČATA STEJNĚ: ALE ZDÁ SE, ŽE MOJE TCHYNĚ JE VELKOU VÝJIMKOU

PŘIPOMÍNÁME: TŘI GENERACE ŽEN: RAKETOVÉ ÚTOKY NA ODĚSU SI VYŽÁDALY ŽIVOT TŘÍMĚSÍČNÍ HOLČIČKY, JEJÍ MATKY A BABIČKY

Share