Moniku Bagárovou smetla vlna kritiky: proč se ženy pustily do zpěvačky

Hudebnice Monika Bagárová práskla, že stále kojí svou dvouletou dceru. Kvůli tomu schytala velkou porci kritiky, která se ale tykala reklamy, které se s Ruminkou zúčastnila. Umělkyně totiž doporučovala umělou mléčnou výživu pro děti. Píše o tom web onlyu.cz.

Kromě zpěvu se Monika věnuje své dceři Rumii, kterou vychovává s její otcem Makhmudem Muradovem.

Monika Bagárová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Bagárová nedávno popsala, jak si mateřství užívá a promluvila mimo jiné i o kojení. „Kojím pořád, i když v dnešní době to asi už není moc normální,“ uvedla zpěvačka s tím, že neví, jak to má ukončit a bude to asi pokračovat ještě rok.

Blízcí jí ale již radili, aby kojení ukončila, protože to pak může trvat až do školky. Monika však dodává, že kojí ráda a bere to jako pouto se svým dítětem.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

Tato slova ale spustila vlnu kritiky mnoha matek. Nevadilo jim však, že Bagárová stále kojí. Důvodem kritiky ale byla účast Moniky a její dcery v reklamách kojeneckého umělého mléka. To používají ženy, které kojit nemohou.

Monika Bagárová se svou dcerou/Zdroj: youtube.com

Ženám vadí, že se mnoho z nich mohlo s Monikou ztotožnit a myslet na to, že nejsou v problémech s kojením sami. Nakonec se ale podle nich ukázalo, že jde pouze o reklamu a pro peníze zpěvačka může udělat vše.

PSALI JSME: JEJÍ FIGUŘE BY MOHLY ZÁVIDĚT MLADÉ HOLKY: KATEŘINA BROŽOVÁ PROZRADILA, CO PRO SVOU DOKONALOU POSTAVU DĚLÁ

PŘIPOMÍNÁME: EVA JOSEFÍKOVÁ SE VDALA: HEREČKA BYLA KRÁSNÁ NEVĚSTA

Share