Miroslav Etzler prozradil, že jak mu pomáhá jeho partnerka: „Vydělá nějaký peníze a cpe mi je do chřtánu“

Epidemie koronaviru určitě ovlivnila životy milionů lidí v Česku, ale někteří z nich už delší dobu nemají práci. To platí zejména pro mnoho umělců. Herec Miroslav Etzler tak odjel bydlet domů ke své přítelkyni a podle něj ona dokonce živila rodinu. Řekl to v pořadu Showtime na CNN Prima News.

Herec nyní žije ve Stráži pod Ralskem v Libereckém kraji. Nyní se toto město stalo místem pobytu pro jejich rodinu.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

Miroslav Etzler prozradil, že jeho přítelkyně tam má svůj byt, takže teď bydlí tam. Podle svých slov se rozhodl českou metropoli úplně opustit.

Vysvětlil, že bydlet teď v Praze, když nemá práci, je pro něj určitě velmi drahé. Navíc Stráž pod Ralskem je malé město, ve kterém žije asi 4 tisíce lidí, to znamená, že je tam za městem spousta krásné přírody.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

Podle něj je to tedy rozhodně dobré pro jeho malého syna, s nímž mohou často chodit do lesa. Herec také prozradil, že mu velmi pomáhá jeho přítelkyně Helena.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

„Musím říct, že je mi velkou oporou moje přítelkyně. Ona má nějaký různý aktivity a z toho vydělá nějaký peníze a cpe mi je do chřtánu,“ řekl Miroslav Etzler pro CNN Prima News.

Dodal také, že nyní se už nechce vrátit k životu, který měl dříve. Podle svých slov se do Prahy moc vracet nechce a ani se mu moc nechce znovu hrát v divadle.

Miroslav Etzler / Zdroj: youtube.com

Miroslav Etzler dodal, že se vrátí pracovat pouze na projekty, na kterých už dříve pracoval a kde je již dohodnuto. Ale pokud bude jít o návrhy na něco nového, bude ještě přemýšlet.

PSALI JSME: PAVEL KŘÍŽ SLAVÍ 60. NAROZENINY: HEREC NERAD MLUVÍ O SOUKROMÉM ŽIVOTĚ A TAJNĚ SE OŽENIL

PŘIPOMÍNÁME: “VŽDYCKY JSEM PREFEROVALA PODPATKY A SUKÝNKY”: DOMINIKA BRANIŠOVÁ PROMLUVILA O VELKÉ ZMĚNĚ SVÉHO STYLU OBLÉKÁNÍ

Share