Manželé skrývají pohlaví svého 17měsíčního dítěte před svými prarodiči: proč to dělají

Pár, který žije na hausbótu v anglickém Bathu, udržuje v tajnosti pohlaví svého dítěte, aby se na tomto základě vyhnul jakýmkoli předsudkům. Jake England-Jones a Hobbit Humphrey ani neřekli rodině a přátelům o pohlaví svého 17měsíčního dítěte.

Požádali celou svou rodinu a přátele, aby odkazovali na dítě jako „oni / oni“. Pojmenovali dítě Charlie a vysvětlili, že Charlie vždy nosí genderově neutrální barvy.

Dítě/zdroj: apost.com

Jake v programu BBC nazvaném „Inside Out“ prozradil, že se s Hobbit nesnaží udělat ze svého dítěte to, čím není. Výborně se vyhýbají mnoha otázkám, které jim jsou kladeny ohledně pohlaví dítěte. Prostě říkají, že ještě nikomu neříkají pohlaví dítěte. Místo toho rodiče nechají Charlieho být sám sebou. Vědí, že dítě si zvolí své pohlaví, když na to bude správný čas.

Jediní lidé kromě rodičů, kteří znají pohlaví dítěte, jsou prarodiče, protože museli vyměnit plenku Charliemu, uvedla Fox News. Kromě nich Jake a Hobbit před všemi drží pravdu v tajnosti. Věří, že mnoho genderových předsudků je v bezvědomí, ale nechtějí lidem co nejdéle říkat o pohlaví dítěte. Jsou odhodláni kolem dítěte vytvořit „skořápku“, která mu umožní užívat si svou skutečnou identitu co nejdéle.

Rodiče/zdroj: apost.com

Dodali, že se snaží potlačit tvrzení, že modrá je pro chlapce a růžová pro dívky. Nechtějí, aby Charlieho odradilo hrát si s něčím, protože to jsou hračky pro děti určitého pohlaví, například panenky nebo auta.

Hobbit dodal, že chtějí, aby jejich dítě vyrostlo takové, jaké je. Řekla, že Charlie si rád dá čaj ráno, což je pro dívky typická aktivita. Charlie však si také rád hraje s auty a motocykly. Hobbit dodala, že jakmile Charlie zestárne, „oni“ se mohou sami rozhodnout, kým chtějí být.

Co si myslíte o této konkrétní situaci? Udělali byste něco podobného svému dítěti? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže a nezapomeňte to sdílet se svými přáteli!

PSALI JSME: DÍTĚ SE NARODILO S VÁHOU 7,2 KG: JAK VYPADÁ PO 37 LETECH

PŘIPOMÍNÁME: JAKMILE DÍTĚ USNE, MAMINKA ZAHÁJÍ FOCENÍ V OBLECÍCH: VTIPNÉ FOTOGRAFIE PRO DOBROU NÁLADU

Share