Lucie Benešová zdědila po mamince krásné geny: jak vypadá maminka slavné herečky

Nedávno na jednu z akcí přišla herečka Lucie Benešová se svou rodinou. Byl tam její manžel herec Tomáš Matonoha, její děti a také její maminka. Když spolu stáli, bylo vidět, po kom herečka zdědila takovou krásu. Maminka a dcera dokonce vypadaly spíše jako sestry. Píše o tom server Expres.cz.

Někteří lidé říkají, že pro zjištění toho, jak bude žena vypadat v budoucnu, bylo by se třeba nyní podívat na její matku. Samozřejmě to tak vždy nefunguje, ale někdy to může být pravda.

Lucie Benešová rozhodně zdědila po své matce skvělé geny. Herečka vypadá ve svém věku dobře, ale její matka také vypadá skvěle.

Když stojí vedle sebe, dalo by se dokonce říci, že jsou sestry. Díky tomu se dá předpokládat, jak by herečka mohla vypadat v důchodu.

Lucie Benešová má skvělou postavu a téměř nemá vrásky. To vše je určitě díky genům, protože nepodstoupila plastické operace a se svým tělem nedělala žádné další změny.

Obě ženy se během akce často usmívaly, byly velmi aktivní a prostě si ten den užily.

Tomáš Matonoha a Lucie Benešová se svou matkou a dětmi / Zdroj: Expres.cz

Mohlo by vás zajímat:Nowe fakty o kontroli Britney Spears przez jej ojca wyszły na jaw. Poprosiła go o nowy telefon, co okazało się błędem

PSALI JSME: MADONNA USPOŘÁDALA OSLAVU 16 NAROZENIN PRO SVÉHO ADOPTIVNÍHO SYNA: JAK VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: BRIGITTE BARDOT OSLAVUJE SVÉ 87. NAROZENINY: JAK V DNEŠNÍ DOBĚ VYPADÁ JEDNA Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH HEREČEK DRUHÉ POLOVINY DVACÁTÉHO STOLETÍ

Share