Konfrontace před volbami sílí: Piráti vyvěsili svůj plakát pod billboardem ANO

Čím méně času zbývá do voleb, tím více se politici snaží přesvědčit voliče, aby hlasovali pro jejich strany nebo hnutí. Letos asi nejvíce soutěží mezi sebou hnutí ANO a Piráti. Během debat již několikrát docházelo k slovní přestřelce mezi jejich předsedy, ale nyní došlo i na konfrontaci na billboardech. Informuje o tom web iDNES.cz.

Na jednom billboardu hnutí ANO je napsáno, že jejich politická síla bude bránit Čechy před Pirátostánem. Koalice Pirátů a Starostů se rozhodla zareagovat, a tak se pod tímto billboardem objevil další billboard, ale už to bylo jejich.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

„Pirátostan, země, kde se nekrade,“ bylo napsáno na billboardu Pirátostánu. Na svém Twitteru vysvětlili, že se rozhodli doplnit reklamu současného premiéra, a proto upozornili na to, proti čemu Andrej Babiš chce bojovat.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Oznámili také, že zaplatili majiteli reklamní plochy, i když o tom zřejmě neměl tušení. Podle nich se pravda nedá přepočítat na peníze.

Poslanec za hnutí ANO Patrik Nacher na svém Twitteru napsal, že Piráti a Starostové vyvěsili svůj plakát načerno.

Přirovnal to k tomu, že by Piráti mohli něco pověsit na dům nějakého člověka a pak mu jen poslat peníze. Mluvil o tom tak, že by to mohli udělat bez smlouvy ani dohody.

https://twitter.com/PatrikNacher/status/1442787037623488512

Ale po určité době byl tento plakát Pirátů a Starostů odstraněn. Oznámil to prostřednictvím Twitteru Ondřej Prokop, místostarosta za ANO v Česku v Praze 11.

Dodal, že takové chování Pirátů by mělo upozornit voliče na to, co by se mohlo stát, kdyby se Piráti dostali k moci. Podle něj si mohou vzít to, co vlastníme.

https://twitter.com/oprokop/status/1442801016622272517

V poslední době je obzvláště ostrá slovní přestřelka mezi zástupci Pirátské strany a zástupci hnutí ANO. Opakovaně se vzájemně obviňovali ze lži.

Andrej Babiš ukazuje, že právě Pirátská strana spolu s hnutím STAN jsou pro něj hlavními protivníky. Nedávno se na jeho sociálních sítích objevilo i video, na kterém chce premiér bránit Čechy před davem, který by pravděpodobně mohl symbolizovat Piráty.

Piráti a Starostové na svých sociálních sítích také zveřejnili video, ve kterém vyzývají k tomu, aby se Česko zbavilo pijavic, které „okrádají naši zemi o budoucnost“.

PSALI JSME: PROTEST PROTI OČKOVÁNÍ A OPATŘENÍM: DEMONSTRANTI PŘIŠLI K BUDOVĚ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: „TLAČÍM NA OČKOVÁNÍ VŠUDE, KDE JE TO MOŽNÉ“: AMERICKÝ PREZIDENT BIDEN DOSTAL TŘETÍ DÁVKU VAKCÍNY PROTI KORONAVIRU

Share