Když se zvířata kamarádí: Pes se spřátelil se sousedovým prasátkem a teď jsou nerozluční

Upřímné přátelství těchto dvou tvorů je úžasné. Jsou od sebe úplně jiní, ale je to opravdu důležité, když se spolu cítí tak dobře?

Colt Golden Retriever a Carlton Mini Pig žijí hned vedle sebe. Tito dva jsou nejlepší přátelé, kteří bez sebe nemohou žít ani jeden den. Nikdy se spolu nenudí. Jakmile se Colt probudí, začne žádat, aby šel na dvůr navštívit souseda. Ano, a Carltonovi nevadí běhat ráno na čerstvém vzduchu se svým milovaným kamarádem. Sladký pár, který už hrál dost, usnul na verandě pod teplými slunečními paprsky – a to je velmi roztomilý pohled.

Prasátko /Zdroj: goodhouse.ru

Příběh seznámení Carltona a Colta začal, když majitelka retrívra Mary pozvala na návštěvu sousedku Amandu. A rozhodla se vzít s sebou své neobvyklé mini prasátko. Žádná z dívek nevěděla, zda se pes a prase dokážou kamarádit, a tak se rozhodli, že je nejprve nechají na sebe dívat se skrz skleněné dveře. Ale hned od prvních minut bylo jasné, že sousedé se mají rádi.

Podle Amandy může být její mazlíček použit ke kontrole hodin. Přesně ví, v kolik hodin ho Colt přijde navštívit, a setká se s ním u dveří. A pes, když vidí Carltona, začíná skákat radostí.

Pes s prasátkem/Zdroj: goodhouse.ru

Ačkoli se Colt a Carlton od sebe úplně liší, jejich zájmy se shodují. Pokud je jim dovoleno vstoupit do domu, nevadí jim ležet spolu hodinu nebo dvě na gauči. V létě prasátko a pes pořádají veselé závody na zeleném trávníku a na podzim shrabávají spadané listí a pořádají na dvoře pořádný nepořádek.

Dívky jsou šťastné z takového upřímného přátelství mezi domácími mazlíčky. Snaží se neomezovat komunikaci a často organizují společné aktivity, jako jsou procházky v lese nebo setkání ve dvoře. Pro Colta, kterému byla ve třech letech diagnostikována artritida, je schopnost více se pohybovat neocenitelná. Přátelství s Carltonem mělo pozitivní dopad na fyzické i emocionální zdraví psa. A je velkým štěstím najít přítele, který vás miluje takového, jaký jste.

Máte rádi mini prasátka?

PSALI JSME: NOVÁ MÓDA: VÝKLENEK PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY V POSTELI MAJITELA

PŘIPOMÍNÁME: 10 MUŽŮ, KTEŘÍ NECHTĚLI MÍT DOMÁCÍ MAZLÍČKY: NYNÍ JSOU RÁDI, ŽE JE NIKDO NEPOSLECH

Share