Kdo je na té fotce: Známá moderátorka, herečka a modelka promluvila i o své dětské lásce

Je to herečka, modelka a moderátorka. Nyní je jí 43 let, ale pamatuje si svou první dětskou lásku, to bylo, když ještě chodila do mateřské školky. Řekla o tom více pro portál ŽivotvČesku.cz.

„Zamilovala jsem se už v mateřské školce. Jmenoval se Michal a já mu lásku dávala najevo přes talíře ve školní jídelně,“ uvedla pro Život v Česku Eva Decastelo. Dětství prožila v Litoměřicích.

Eva Decastelo / Zdroj: youtube.com

Podle ní tato její první dětská láska skončila, protože ten chlap Michal k ní neměl vzájemné city. Řekla, že si ho dobře pamatuje, jaký byl jako dítě, ale neví, co je s ním teď a co dělá.

Herečka a moderátorka prozradila, že tehdy ve školce měli služby, tedy ten, kdo měl službu, ten musel připravit příbory a talíře v jídelně pro všechnyostatní děti. Rozhodla se použít jeden trik, aby si ji ten chlap všiml.

Eva Decastelo / Zdroj: youtube.com

Téměř všechny talíře byly bílé, ale asi na čtyřech z nich byly namalovány ještě květiny. Jeden takový talíř s květinami si brala pro sebe a druhý nechala pro Michala a čekala, až si toho všimne.

Všiml si jejího náznaku a začal měnit ty talíře s květinami na obyčejné bílé. Malá Eva však neztrácela naději a myslela si, že by se mohlo něco stát na Velikonoce.

Eva Decastelo / Zdroj: youtube.com

Myslela si, že si možná vezme pomlázku a přijde k nim. To se nestalo, pak se rozhodla jednat ještě razantněji. Přemluvila maminku, aby si vzala pomlázku a společně šli k Michalovi. Ale ani to nemělo úspěch.

Prozradila však také, že v dětství byla vychovávána velmi přísně. Například když začala chodit do základní školy, dohlížela na ni její babička.

Eva Decastelo říká, že z toho neměla žádnou výhodu, spíše naopak, babička se k ní chovala mnohem přísněji než k ostatním dětem.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ PROZRADILA TAJEMSTVÍ SVÉ DOKONALÉ POSTAVY: „FAKT DŘU. ODCHÁZÍM Z TĚLOCVIČNY S JAZYKEM NA VESTĚ“

PŘIPOMÍNÁME: KAREL GOTT V AUTOBIOGRAFICKÉ KNIZE PROZRADIL NĚKTERÁ TAJEMSTVÍ: NAPSAL, KDO Z JEHO BLÍZKÉHO OKOLÍ NA NĚJ DONÁŠEL STB

Share