„Jednou se ode mě dozví celou pravdu“: svěřila se Monika Absolonová, že svým synům řekne víc o rozchodu s jejich otcem

Když se zpěvačka Monika Absolonová a bývalý hokejista Tomáš Horna rozešli, nechtěla nic komentovat. Jak je to nyní mezi bývalými partnery a jak se zpěvačka nyní cítí. O tom Monika Absolonová promluvila v pořadu Showtime na TV Prima.

Zpěvačka ohlásila rozchod se svým partnerem na první máj. Nyní se podle svých slov cítí mnohem lépe než v době rozchodu. Prý teď cítí klid, radost a jistou úlevu.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho byla také ráda, že se epidemiologická situace zlepšila a mohla začít znovu vystupovat. Už zazpívala první koncert na Výstavišti v Holešovicích.

Jistě rozchod s otcem svých synů pro ni byl nepříjemný, ale dívá se do budoucnosti. Řekla, že existují problémy, které lze vyřešit, a existují i ty, které se nevyřeší a od takových problémů je třeba se distancovat.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

„Zklamaná jsem, ale zlomená určitě ne,“ uvedla Monika Absolonová. Stejně ale nechtěla mluvit o důvodech, proč jejich vztah s Tomášem Hornou skončil.

Nechtěla by, aby se o skutečných příčinách a problémech dozvěděli její ještě malí synové. Podle zpěvačky opět nemá smysl o tom mluvit, protože to nikomu nepomůže.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

„Jednou se ode mě pravdu dozví, celou,“ dodala Monika Absolonová. Jednou řekne všechno svým dětem a chtěla by, aby jí pak mohli říct, že byla dobrou mámou.

PSALI JSME: „NIKDO NETUŠIL, ŽE UŽ SE DOMŮ NEVRÁTÍ“: SESTRA LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÉ PROZRADILA O JEJÍCH POSLEDNÍCH NAROZENINÁCH TROCHU VÍC

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ZHUBLA 50 KG A JEJÍM HLAVNÍM TAJEMSTVÍM JE PŘESTAT S DIETAMI A ZAČÍT JÍST VŠECHNO, CO SE CHCE

Share