„Nikdo netušil, že už se domů nevrátí“: Sestra Libuše Šafránkové prozradila o jejích posledních narozeninách trochu víc

Libuše Šafránková měla 7. června 68. narozeniny a už 9. června zemřela. Nikdo nepředpokládal, že se tak stane. V den svých narozenin se měla přestěhovat do nemocnice. Její sestra vyprávěla o trochu víc, jak to bylo. Píše o tom server Aha!

7. června v pondělí přišlo k herečce domů několik přátel a její sestra a herečka Miroslava Šafránková, chtěli jí poblahopřát k narozeninám.

Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

Podle ní se to nedá nazvat nějakou oslavou, protože ten den odjela do nemocnice, ale Libuše Šafránková byla rozhodně ráda, že za ní přišli.

Herečka byla převezena do Všeobecné fakultní nemocnice, kde jí zdravotnický personál také blahopřál k narozeninám. Informoval o tom server Aha! zdroj z nemocnice. Šafránková byla pro mnohé oblíbenou herečkou.

Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

Podle stejného zdroje měla Popelka absolvovat výkon v úterý. Ale už ve středu ráno zemřela, to nikdo nečekal a veřejnost zatím nezná důvod.

„Nikdo netušil, že už se domů nevrátí. Nikdo to nečekal. Vůbec nikdo z nás nebyl připraven, že by mohla takto náhle odejít,“ řekla Miroslava Šafránková pro Aha!

Miroslava Šafránková a Libuše Šafránková / Zdroj: archiv Blesku, Isifa.com, ČSFD, ČTK, ara, Aha!

Podle ní, když se nad tím přemýšlí teď, tak mohli být připraveni. Těžko si představuje, co přesně její sestra v poslední době zažila

Příčinu smrti také nezná, pouze uvedla, že je pravděpodobné, že ji zdravotníci ještě vyšetřují. Před dvěma lety také Libuše Šafránková strávila narozeniny v nemocnici.

Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

Je také známo, že toto pondělí na pomoc Libuši do nemocnice přijela i její kamarádka, protože její manžel Josef Abrhám má také zdravotní problémy, a to související s neurologií.

PSALI JSME: SVĚTOVÁ ZDRAVOTNICKÁ ORGANIZACE VARUJE EVROPU: RIZIKO PODZIMNÍ VLNY KORONAVIRU JE STÁLE VYSOKÉ

PŘIPOMÍNÁME: “S TÍM PŘIŠLA SPÍŠ MANŽELKA“: S KÝM SE FRANTIŠEK NEDVĚD OPĚT OŽENIL

Share