“Je pravda, že někdy mi bzučí v hlavě”: Jak Monika Absolonová zvládá roli maminky

44letá známá zpěvačka Monika Absolonová už několik měsíců nezpívala na scéně před diváky. Ve dnešní době ani nepracuje a většinu času tráví se svou oblíbenou rodinou, s manželem Tomášem a dvěma syny Tadeášem a Matoušem.

Monika Absolonová/Zdroj: instagram.com

Neplánovaný odpočinek se svou rodinou si Monika užívá, ale také už čeká rozvolnění opatření, aby se vrátila na hudební scénu. “Dávám to dobře. Tomáš chodí do práce. Je pravda, že někdy mi bzučí v hlavě,” řekla Absolonová portálu Super.

Monika také sdílela, jak její děti během karantény zvládají školu. Podle jejich slov, její mladší syn do školky nechodí, protože je ještě velmi malý, její starší syn chodí, ale známé zpěvačce mrzí, že kvůli covidu se musí studovat doma.

Monika Absolonová/Zdroj: instagram.com

Ve dnešní náročné době se ke svému oblíbenému zpěvu před publikem vrátit nemůže, ale zpěvačka se rozhodla splnit své přání a změnila svůj image. Obarvila své vlasy do platiny a také ve dnešní době má krátký účes.

O takovém experimentu už dlouhodobě snila, ale před pandemii nemohla to povolit, protože hrála v muzikálu Evita, ve kterém potřebovala dlouhé vlasy. Kvůli karanténě se rozhodla svůj image nakonec změnit.

Monika Absolonová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “TĚŠÍM SE JAK MALÁ NA VAŠE REAKCE”: ČÍM ANNA SLOVÁČKOVÁ POTĚŠILA SVÉ FANOUŠKY

PŘIPOMINAME: НVĚZDA SERIÁLU SESTŘIČKY A ZPĚVAČKA HEIDI JANKŮ SE PŘIDALA KE KAMPANÍ SUCHEJ ÚNOR: JAK VŠE PROBÍHA A CO NA TO JEJÍ FANOUŠCI

Share