Jana Brejchová oslavila narozeniny bez svých blízkých: Tereza Brodská nemohla přijít za maminkou do nemocnice, protože návštěvy jsou zakázané

Legendární herečka Jana Brejchová oslavila 82. narozeniny 20. ledna. Narozeniny však strávila bez svých blízkých, protože kvůli koronaviru za ní do nemocnice nikdo nemohl přijít, nikoho nepustili. Řekla to její dcera herečka Tereza Brodská pro TN.cz.

Jana Brejchová / Zdroj: tv.blesk.cz

Jedna z největších českých hereček je už 6,5 roku upoutaná na lůžko. Dlouhodobě bojuje s Parkinsonovou chorobou, starají se o ni zdravotníci nemocnice v Motole. Zdravotní problémy se u ní začaly objevovat v roce 2007 po smrti jejího manžela Jiřího Zahajského.

20. ledna oslavila 82. narozeniny, ale do nemocnice za ní nemohli přijít její blízcí. To nebylo možné, protože návštěvy jsou zatím zakázány kvůli koronaviru. Ani její dcera ji nemohla navštívit.

Jana Brejchová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Je to stanovisko motolské nemocnice a já to musím respektovat. Je to nemilá věc, člověk s tím nic neudělá, je mi to líto, ale bohužel,“ řekla pro TN.cz Tereza Brodská.

Herečka už dříve prozradila, že maminka přestala vnímat okolní svět. Nikdo už nečeká, že by se její zdravotní stav mohl výrazně zlepšit.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

Tereza Brodská jí ani nemohla předat dárek k narozeninám. Už ví, jaký dárek jí předá, ale nechce říct, co to bude, prý je to záhada. Prozradila jen, že jde o jednu její velmi oblíbenou věc.

Psali jsme:Rozhovory o těhotenství Evy Burešové: Co bude s Evinou rolí v seriálu ZOO. Zůstane-li herečka v seriálu

PSALI JSME: HELENA VONDRÁČKOVÁ POŽÁDALA O POMOC SVÉ FANOUŠKY: JAKÝ PROBLÉM MÁ ZNÁMÁ ZPĚVAČKA

PŘIPOMÍNÁME: PODRUHÉ TĚHOTNÁ LUCIE ŠAFÁŘOVÁ PROMLUVILA, CO JÍ V DNEŠNÍ DOBĚ NEDĚLÁ RADOST

Share