Helena Vondráčková požádala o pomoc své fanoušky: Jaký problém má známá zpěvačka

Před nějakou dobou známá zpěvačka Helena Vondráčková se stala majitelkou krásné fenky ovčáka Jessie, kterou vychovává se svým manželem Martinem. Helena ji moc miluje, ale poslední dobou s ní zpěvačka má problém, se kterým se obrátila na své fanoušky.

Helena Vondráčková/Zdroj: instagram.com

Vondráčková sdílela, že její fenka je velice chytrá, a celý svůj život žádné problémy nikomu nedělala. Poslední dobu ale pravidelně štěká v noci. “Co byste poradili?” zeptala se u svých fanoušků na Instagramu zpěvačka.

Martin Michal/Zdroj: instagram.com

Také sdílela roztomilou fotku své fenky, která dojala všechny. Fanoušci zpěvačce doporučili, ať její fenka spí přímo v posteli, protože je až moc roztomilá a krásná.

Jedna fanynka napsala, že pravděpodobně její fenka štěká jen kvůli tomu, že někoho v noci slyší. “Naši štěkali, když po střeše lítala kuna,” okomentovala příspěvek sledující.

PSALI JSME: DALIBOR JANDA PROMLUVIL, JAK SE VRACÍ DO FORMY PO VÁŽNÉ NEMOCI: DNES ZNÁMÝ ZPĚVÁK MŮŽE UJET NA ŠLAPACÍM KOLE AŽ 10 KILOMETRŮ

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BAGÁROVÁ SE POCHLUBILA, JAK SE SVOU DCERKOU CVIČÍ: ZPĚVAČKA SDÍLELA ÚŽASNÉ VIDEO, KTERÉ ZVEDLO NÁLADU FANOUŠKŮM

Share