„Já ji měl jen sedmkrát“: Jan Saudek prozradil recept, jak být energický a řekl, že za svůj život měl několikrát nepříjemnou nemoc

Známý český fotograf Jan Saudek nedávno prozradil, že před půl rokem se mu narodil další nemanželský syn, který nyní žije na Slovensku. Kromě toho také řekl, že má nyní rád ženy stejně jako před lety. Za svůj život měl také několikrát kapavku. Píše o tom web eXtra.cz.

Jan Saudek prozradil pro Super.cz, že má na Slovensku syna, který dostal jméno Jonatán. Jeho poslední potomek se narodil před půl rokem a nyní se fotograf rozhodl o tom veřejně promluvit.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

Je to jeho nemanželský syn. Nyní je Jan Saudek ženatý, jeho manželkou je novinářka Pavlína Saudková, během jejich manželství se jim narodili tři potomci.

Jeho manželka na tyto informace reagovala klidně a řekla, že její vztah s manželem to nijak neovlivnilo. Dodala, že věděla, koho si vzala, takže ji to nepřekvapilo.

Jan Saudek a Pavlína Saudková / Zdroj: youtube.com

Řekl, že má celkem asi 16 dětí a nejsou nijak zvlášť inteligentní a ví, že to zdědili po něm. Další děti už ale podle svých slov neplánuje.

„Kdyby se mi ale narodilo dítě, které je skutečně poškozené, tak bych si zoufal, proto už do dalšího potomka nejdu,“ uvedl Jan Saudek pro Super.cz.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

Za svůj život měl mnoho milostných avantýr, nikdy se netajil tím, že měl mnoho milenek. Vypověděl také, že několikrát měl kapavku. Naposledy to prý bylo před 42 lety.

„Jeden můj přítel, který je slavný hudebník, ji měl čtrnáctkrát, já jen sedmkrát. Jsem žabař,“ dodal Jan Saudek. Za svůj život byl velmi aktivní člověk a zůstává stále stejný.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

Nyní je mu 86 let, ale stále je velmi vitální. Podle něj receptem na takovou energii a radost je dobré víno, ženy i pohlavní styk.

PSALI JSME: ZA 9 DNŮ VŠICHNI FANOUŠCI SE DOČKAJÍ AUTOBIOGRAFII KARLA GOTTA: SLAVÍKOVÁ AGENTURA ZVEŘEJNILA DETAILY NEJOČEKÁVANĚJŠÍ KNIHY

PŘIPOMÍNÁME: “NA MOŘE SI KLIDNĚ POČKÁM”: ANNA JULIE SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O OMEZENÍCH PO LÉČBĚ ZÁKEŘNÉ NEMOCI

Share