Za 9 dnů všichni fanoušci se dočkají autobiografii Karla Gotta: Slavíková agentura zveřejnila detaily nejočekávanější knihy

Karel Gott zemřel už více než 1,5 roku, a od té doby všichni příznivci očekávají jeho autobiografii, která se objeví v knihkupectvích již za 9 dnů. Slavíková agentura zveřejnila detaily nejočekávanější knihy v ČR.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Na svém Instagramu agentura Karel Gott zverejnila příspěvek, ve kterém sdílela, že všichni Čeští fanoušci z padnou koupit knihy již 14. července. Fanoušci že Slovenska budou muset počkat až do 20. července.

Podle agentury, kniha má v sobě více než 1800 snímku a se skládá ze 700 stránek, na kterých příznivci mohou přečíst nejdůležitější informaci o životě legendárního zpěváka.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Ve knize budou popsány i dětské vzpomínky, a také období, kdy Karel bojoval se zákeřnou nemoci. Za autobiografii české legendy Čeští fanoušci zaplatí až 1229 Kč. Cena ve Slovensku bude až 49,99 eur.

PSALI JSME: KAREL GOTT VE SVÉ NOVÉ KNIZE PROZRADIL TAJEMSTVÍ O SVÝCH DCERÁCH: “CÍTIL JSEM TO TROCHU JAKO PODRAZ“

PŘIPOMINAME: “KRÁSNÝ VÍKEND, MILÍ, ODE MĚ, IVANKY, HOLČIČEK A URČITĚ I OD KARLA”: MICHAELA KUKLOVÁ UKÁZALA SNÍMKY Z BERTRAMKY KARLA GOTTA

Share