Charlotte Štiková pokračuje ve změnách svého vzhledu: ukázala nové vytetované rty a prozradila, jak se cítí po provedeném zákroku

Charlotte Štiková je zřejmě připravená trpět pro svou krásu. Před nedávném uvedla, že chce svůj vzhled kompletně změnit a začala s hubnutím. Následně se vrhla na estetické změny a nyní si nechala vytetovat nové rty. Prozradila, jak zákrok probíhal. Píše o tom web expres.cz.

Od doby, kdy se Charlotte Štiková rozhodla bojovat s přebytečnými kily uběhlo dost času. Poté až zhubne, prý se svěří chirurgovi, aby provedl i plastické zákroky.

Charlotte Štiková/Zdroj: instagram.com

„Musím extrémně zhubnout. Budu vše dokumentovat a fotografie zveřejním,“ uváděla minulý rok Charlotte s tím, že má za sebou několik jojo efektů z dřívějška.

Štikové se opravdu podařilo zhubnout a dokázala to dokonce v době, kdy tělocvičny byly zavřeny během karantény.

Charlotte Štiková / Zdroj: instagram.com

Teď si dcera Moniky Binias rozhodla změnit make-up rtů. Údajně to silně bolelo, ale výsledek se Charlotte líbí.

„Rty mě teď bolí, je to prostě klasické tetování, ale na pusu, která je hodně citlivá,“ říká žena a dodala, že se to dalo vydržet. Nyní používá speciální krém, aby zmírnila bolest.

Charlotte Štiková / Zdroj: instagram.com

Během zákroku jí ale prý tekly dokonce slzy. Slečna, která zákrok prováděla Štikovou ale pochválila a během toho si dokonce povídaly. Trvalo to podle Charlotte jednu a půl hodiny.

PSALI JSME: LEOŠ MAREŠ UVIDĚL ČÍSLO NA VÁZE A ZNOVU ZAČAL TRÉNOVAT V POSILOVNĚ: „ŘÍKAL JSEM SI, ŽE BY BYLO DOBRÉ, SE MÉ ŽENĚ ZAČÍT ZASE LÍBIT“

PŘIPOMÍNÁME: JAN SAUDEK PROZRADIL RECEPT, JAK BÝT ENERGICKÝ A ŘEKL TAKÉ, ŽE MĚL KAPAVKU: „JÁ JI MĚL JEN SEDMKRÁT“

Share