Hokejista David Pastrňák přišel o syna: dítě do nebe odešlo jen 6 dní po narození

V rodině hokejisty Davida Pastrňáka se stala obrovská tragédie, zemřel jeho syn, který se narodil teprve před šesti dny. Příčinu smrti zatím neoznámil. O smrti syna sportovec informoval přes Instagram. Informuje o tom CNN Prima News.

David Pastrňák / Zdroj: youtube.com

David Pastrňák zveřejnil fotografii, na které jsou vidět nohy již zesnulého jeho syna. Napsal, že teď budou mít anděla, kterému budou říkat syn.

Dodal, že ho budou vždy milovat. Hokejista také požádal, aby respektovali jejich soukromí, zejména v tomto těžkém období jejich života.

David Pastrňák / Zdroj: youtube.com

Na sociálních sítích mnoho lidí kvůli této situaci napsalo smutné komentáře. Někteří napsali, že od chvíle, kdy se stali rodiči, se stali citlivějšími na některé věci, takže je jim velmi líto, že se to stalo.

Jiní lidé napsali, že se modlí s nimi. Takových komentářů bylo opravdu hodně, a to nejen na Instagramu, ale i na dalších sociálních sítích.

David Pastrňák / Zdroj: youtube.com

„Myslíme na vás a celou rodinu,“ vyjádřila soustrast Česká hokejová reprezentace.

PSALI JSME: Z MALÉ HOLČIČKY SE STALA KRÁSNOU DÍVKOU: JITKA SCHNEIDEROVÁ ZVEŘEJNILA SNÍMKY SVÉ DCERY SOFIE ANNY, KTERÁ SVÝM VZHLEDEM VŠEM VYRAZILA DECH

PŘIPOMÍNÁME: ANDREJ BABIŠ OZNÁMIL, JAK LIDÉ BUDOU MOCI RYCHLEJI DOSTAT DRUHOU DÁVKU VAKCÍNY: „MŮŽOU SI ZAVOLAT NA LINKU“

Share