“Nejdůležitější je pro mě v životě svoboda“: Lucie Bílá prozradila o novém projektu, který změní její mediální obraz

Zpěvačka, herečka, producentka a v současné době jedna z nejpopulárnějších pop-star a muzikálových hvězd v České Republice Lucie Bílá je na své povolání hrdá.

Jsou ale aspekty, které úplně ráda nemá. Během rozhlasového pořadu Blízká setkání pěvkyně promluvila o nejdůležitějších věcech v jejím životě.

“Zjistila jsem, že nejdůležitější je pro mě v životě svoboda,“ svěřila posluchačům pětapadesátiletá Bílá.

Dodala, že opravdu zaleží jí na tom, aby rozhodovala o věcech sama tak, aby to bylo co nejužitečněji. “Chci rozhodovat sama,“ potvrdila zpěvačka.

Z toho vyplývá, že chce Bílá mít možnost se svým jménem zacházet podle její představ. Populární pěvkyně je vyděšená tím, že médii její obraz mohou zkreslit.

Proto herečka se rozhodla svým sledujících a fanouškům ukázat své opravdové myšlenky a pocity pomoci nové knihy, nad kterou aktuálně pracuje.

ČTĚTE TAKÉ: KRÁSNÁ HELENA VONDRÁČKOVÁ OSLAVILA SVÉ 74. NAROZENINY: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA SE POCHLUBILA NA SVÉM INSTAGRAMOVÉM ÚČTU, ŽE SE STALA TVÁŘI VLASOVÉ KOSMETIKY

PSALI JSME: “TĚŠÍM SE, ŽE BUDU MOCT PLNOHODNOTNĚ VYUŽÍVAT SVOJE RUCE“: KDY SE ZPĚVAČKA SISA SKLOVSKÁ VRÁTÍ DO PRACOVNÍHO ŽIVOTA

Share