„Hodně se změnil“: Bratr vévodkyně Meghan kritizoval ji za její postoj k princi Harrymu

Nevlastní bratr vévodkyně ze Sussexu Thomas Markle předpověděl, že Meghan prince opustí, stejně jako když „opustila svého prvního manžela Trevora Engelsona“.

Harry s Meghan/ Zdroj: YouTube

Thomas Markle poskytl rozhovor ve filmu Big Brother VIP. Řekl, že byl naposledy viděn se svou sestrou na pohřbu babičky v roce 2011.

„Peníze ji změnily, z peněz a slávy se jí točila hlava. Myslím, že když poznáte lidi, kteří představují jedno procento společnosti, hodně vás to změní. S největší pravděpodobností se jí to stalo. Kdysi to byl úplně jiný člověk,“ řekl podle The Sun Thomas Markle.

Thomas Markle, nevlastní bratr vévodkyně ze Sussexu/ Zdroj: nv.ua

Bratr Meghan přiznal, že neví, jak se jeho sestra poznala s princem.

Harry s Meghan/ Zdroj: YouTube

„Ten muž, za kterého byla poprvé vdaná, Trevor… Miloval ji. A ona ho jen využila a opustila ho. Po několika letech manželství mu poslala prsten poštou. Je to normální?“ řekl nevlastní bratr vévodkyně ze Sussexu.

„Dalším, koho rozdrtí, bude Harry,“ dodal bratr. „Změnil se, na všech fotkách, než si vzal Meghan, se usmíval, potom – jeho úsměv zmizel,“ tvrdil Thomas Markle.

Harry s Meghan/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: S HODINKAMI PRINCEZNY DIANY: VÉVODKYNĚ MEGHAN SE OBJEVILA PŘED DIVÁKY V JEDNODUCHÉM A STYLOVÉM OBLEČENÍ

PŘIPOMÍNÁME: „JAPONŠTÍ HARRY A MEGHAN“: PRINCEZNA MAKO SI VEZME SVÉHO MILOVANÉHO A VZDÁ SE KRÁLOVSKÉHO POSTAVENÍ A PENĚZ

Share