„To by mohla být dobrá prezidentka“: František Ringo Čech prozradil, koho by rád viděl ve funkci hlavy státu po Zemanovi

Příští prezidentské volby by se měly konat za dva roky. Hudebník, zpěvák, herec, moderátor a politik František Ringo Čech prozradil, koho by v této funkci rád viděl po volbách. Řekl to pro CNN Prima News.

František Ringo Čech / Zdroj: youtube.com

František Ringo Čech se domnívá, že brzy skončí období velkých mužů v tuzemské politice. Podle něj jsou dva bývalí prezidenti a současná hlava státu silné osobnosti.

Všechny ostatní přirovnal ke slabému odvaru a že nejsou tak silné. Podle jeho názoru by bylo lepší, kdyby v příštích volbách zvítězila žena.

Zuzana Majerová Zahradníková / Zdroj: youtube.com

„Mně by se tam líbila ta potetovaná zrzka, jak má tři jména,“ řekl František Ringo Čech. Měl na mysli Zuzanu Majerovou Zahradníkovou, předsedkyni hnutí Trikolóra.

Nepamatoval si její jméno, ale řekl, že se mu líbí její názory. Navíc souhlasí s mnoha body jejího programu.

František Ringo Čech / Zdroj: youtube.com

Ještě nedávno se mu nelíbila, mluvil o jejích tetováních, nechápal, proč si to jako politička nechala udělala. Ale pak to pro něj přestalo být tím nejdůležitější, teď říká, že je pro něj sympatická.

„To by mohla být dobrá prezidentka,“ dodal František Ringo Čech.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

Kromě toho řekl, že by mu nevadilo, kdyby na Pražském hradě byl i generál Petr Pavel. Označil ho za národovce a řekl, že byl příjemně překvapen komunikací s ním.

Šanci stát se prezidentem má podle něj i současný předseda vlády Andrej Babiš. Vysvětlil, že sice mnoho lidí je proti němu, ale má také mnoho svých příznivců.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Například sice nevyhrál volby, ale jeho hnutí ANO získalo dobrý výsledek. Každopádně ho považuje za bojovníka, který určitě bude bojovat. Proto má šanci.

PSALI JSME: V ČESKU SE ZNOVU ZPŘÍSNÍ OPATŘENÍ: PREMIÉR BABIŠ PROZRADIL, KDY VLÁDA SCHVÁLÍ ZMĚNY

PŘIPOMÍNÁME: „V KOALICI JE TOLIK STRAN, ŽE JE POTŘEBA UPÍCHNOUT KAŽDÉHO“: OKAMURA SE PUSTIL DO PEKAROVÉ ADAMOVÉ. KOALICE SLÍBILY ÚSPORY, ALE NEVIDÍ TO

Share