Jan Saudek promluvil o nemanželském dítěti, které se narodilo nedávno: jak na to reagovala jeho manželka

Světoznámý fotograf Jan Saudek umí překvapit a dělá to často. Tak například nedávno přišel do prodejny České mincovny, kde pokřtil pamětní medaile. Kromě toho ale prozradil i to, že se před půl rokem stal opět otcem. Píše o tom server Blesk.cz.

Jan Saudek uvedl, že před půl rokem se mu na Slovensku narodil syn Jonatán. Pro mnohé je to určitě překvapivá zpráva, protože fotografovi je 86 let.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

Fotograf je také ženatý s Pavlou Hodkovou. Během jejich manželství se jim narodili tři potomci. Novináři se jí také ptali, co si o tom myslí.

„Já jim u toho nesvítila, já u toho nebyla,“ řekla Pavla Hodková. Ale nereagovala na to nějak negativně a dokonce řekla, že je vděčná za každý nový život, jen chce, aby byl potomek šťastný.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

„Pro nás se přece nic nezměnilo,“ dodala manželka Jana Saudka. Podle ní jsou jejich děti se svým otcem šťastné, a tak přeje to i dalšímu synovi svého manžela.

Zdá se, že tuto informaci může vnímat jako dárek, protože 2. července slaví 41. narozeniny. Ale pro ni tato zpráva asi nebyla stresující, protože věděla, koho si vzala. Podle ní o tom mluvil ještě o něco dříve.

Kromě toho má Jan Saudek ještě mnoho dětí z minulých vztahů a podle svých slov si ani přesně nedokáže vzpomenout, kolik jich je.

Jan Saudek a Pavla Hodková / Zdroj: youtube.com

Jsou mezi nimi i ti, kteří už jsou v důchodu nebo ti, kteří jsou ještě dost mladí. Podle jeho slov někteří z nich dokonce ukončili život sebevraždou.

Dodal ale, že má pravnuka, který je o třináct let starší než jeho nejmladší dítě.

PSALI JSME: ZNÁMÝ FOTOGRAF JAN SAUDEK PŘEKVAPIL ZPRÁVOU, ŽE SE MU NARODILO DALŠÍ DÍTĚ: „MÁM TEĎ NA SLOVENSKU DÍTĚ“

PŘIPOMÍNÁME: JSOU SPOLU JIŽ 38 LET: JAK VYPADÁ MANŽELKA JACKIEHO CHANA

Share