Známý fotograf Jan Saudek překvapil zprávou, že se mu narodilo další dítě: „Mám teď na Slovensku dítě“

Český umělecký fotograf a malíř Jan Saudek se poprvé po dlouhé době objevil na veřejnosti, přišel do prodejny České mincovny. Tam fotograf pokřtil pamětní medaile a rozdával autografy. Píše o tom Super.cz.

Jan Saudek je známý fotograf, kterého zná mnoho lidí po celém světě. Mnozí však vědí i o jeho milostných avantýrách.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

Asi bude těžké spočítat, kolik má dětí. Jsou mezi nimi i ti, kteří už jsou v důchodu nebo ti, kteří jsou ještě dost mladí. Podle jeho slov někteří z nich dokonce ukončili život sebevraždou.

Fotograf si vzpomněl, že jedné své dceři koupil čtyřpatrovou vilu a pak v ní bylo plno malých dětí. Bylo pro něj velmi zábavné dívat se na všechny ty malé děti, protože jsou ještě tak blbé.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

Zároveň si uvědomuje, že nějaký starý dědeček je vůbec nezajímá, protože kdysi byl stejný jako oni.

Jan Saudek měl 13. května 86. narozeniny. Je ženatý a s manželkou Pavlínou se jim narodili tři potomci. Jejich nejmladší dcera se jmenuje Josefína a je jí nyní šest let.

Jan Saudek s manželkou Pavlínou / Zdroj: youtube.com

„Mám teď na Slovensku dítě, Jonatána, před týdnem mu bylo půl roku,“ přiznal Jan Saudek pro Super.cz. Další dítě s manželkou už ale neplánuje.

Nyní se také rozhodl začít malovat. Podle svých slov v tom má i štěstí a je určitě rád. Sice si v tomto věku myslel, že si odpočine, ale přesto je rád, že ještě vydělává.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

Dodal, že nyní pracuje v průměru 10 hodin denně a říká, že je to určitě dobře, protože potřebuje živit 18 lidí.

PSALI JSME: DANA MORÁVKOVÁ SI TO UŽÍVÁ V BERLÍNĚ S MLADŠÍM MUŽEM: UŽ VÍME KDO TO JE

PŘIPOMÍNÁME: PLÁN PRO SPRAVEDLIVÉ ČESKO: ROBERT ŠLACHTA PŘEDSTAVIL PROGRAM HNUTÍ PŘÍSAHA. HODLAJÍ PROVĚŘIT I VEŘEJNÉ ZAKÁZKY, KTERÉ BYLY PROVEDENY V DOBĚ NOUZOVÉHO STAVU

Share