„Nejsem prostě nikdy sám“: Felix Slováček prozradil, co plánuje se vztahem po nedávném rozchodu

Známý saxofonista Felix Slováček přišel na večírek, který byl spojen s degustací moldavských vín. Bylo to v pondělí a tam přišel sám. Na večírku však už na něj čekala řada přátel, takže úplně sám nebyl. Po skončení vztahu s Lucií Gelemovou už neměl žádný nový vztah, přesto se necítí nějaké osamění. O tom prozradil víc pro ŽivotvČesku.cz.

V pondělí přišel známý muzikant na zahradní party bez doprovodu. Se sklenkou vína tam však mluvil s mnoha známými osobnostmi.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Samozřejmě komunikoval i s některými ženami, například se zpěvačkami Kamilou Nývltovou a Petrou Černockou. Kromě toho také seděl za volantem předváděcího auta, které tam bylo.

Felix Slováček vysvětlil, že s Lucií Gelemovou po sedmi letech vztahu zůstali přáteli a už netvoří pár. Další ženy, které jsou mu blízké, s ním nepřišly, protože podle něj každá má nějakou svou práci.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

„Mám tolik kamarádů a kamarádek, že nejsem prostě nikdy sám,“ uvedl Felix Slováček pro Život v Česku.

Podle svých slov nyní nehledá žádnou novou přítelkyni a vztah neplánuje. Dodal, že zatím jediné, co hledá, je místo, kam by mohl jet na dovolenou.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Plánuje si letos odpočinout s dětmi, zatím však nerozhodl, kam přesně pojedou. Důležitým kritériem pro něj ale je, aby v zemi, kam pojedou, byly co nejmenší problémy s koronavirem.

PSALI JSME: DOMINIKA BRANIŠOVÁ SE ROZPOVÍDALA O SOUKROMÍ: „REAKCÍ JSEM SE URČITĚ NEZALEKLA“

PŘIPOMÍNÁME: “MŮJ POSTUP BY BYL OPATRNĚJŠÍ”: ADAM VOJTĚCH PROMLUVIL O NOVÝCH PRAVIDLECH TESTŮ U PRÁCI

Share