“Můj postup by byl opatrnější”: Adam Vojtěch promluvil o nových pravidlech testů u práci

V pondělí 31. května se v České republice stalo největší rozvolnění opatření za letošní rok. Většina Čechů je velmi ráda, že se život vrací do normálu, ale podle odborníků všichni musejí myslet dopředu.

Adam Vojtěch/Zdroj: youtube.com

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch navštívil pořad Snídaně s Novou, ve kterém promluvil o plánovaném PCR testech pro žáky a také o testech v práci, u kterých podle něj by ministerstvo zdravotnictví mělo sjednotit podmínky.

Rozvolňování opatření Vojtěch podporuje, ale je jistý, že všichni musí být opatrnější, a dodržovat ještě nějakou dobu některá opatření, protože koronavirus ještě nezmizel.

Adam Vojtěch/Zdroj: youtube.com

“Můj postup by byl opatrnější,” řekl v pořadu ministr zdravotnictví, který je jistý, že většina opatření, která byla rozvolněná díky soudu, by měla ještě fungovat.

Vojtěch ale věří, že zpřísnění opatření ale v nejbližší době určitě nebude nutné. O prázdninách ale se děti znovu vrací do škol, což může podle Adama zrychlit šíření nákazy. Kvůli tomu je jistý, že musí být zavedeno PCR testování žáků.

Adam Vojtěch/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: KABINET CHCE SPUSTIT VYDÁVÁNÍ CERTIFIKÁTŮ O OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU: „JSME MEZI PĚTI ZEMĚMI, KTERÉ SPOUŠTÍ QR KÓD ZALOŽENÝ NA EVROPSKÉM STANDARDU“

PŘIPOMINAME: OČKOVÁNÍ JE V PLNÉM PROUDU: 43LETÝ FRANCOUZSKÝ PREZIDENT SE SVOU MANŽELKOU BRIGITTE SE NECHALI OČKOVAT PROTI KORONAVIRU

Share