Dominika Branišová se rozpovídala o soukromí: „Reakcí jsem se určitě nezalekla“

V nedávném rozhovoru pro portál iDnes.cz současná přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra Dominika Branišová prozradila, co si mysli o sociální sítí Instagram.

Dominika Branišová / Zdroj: blesk.cz

Jak modelka řekla, pro ni je Instagram více něco jako pracovní plocha, nikoliv místo, kde by ona chtěla sdílet svůj osobní život.

Dominika Branišová a Jaromír Jágr / Zdroj: YouTube

A i když se občas na její stránce na sociální síti Instagram objeví fotografie s jejím miláčkem, je to spíše výjimka než pravidlo.

Dominika Branišová a Jaromír Jágr / Zdroj: Instagram

Reakcí jsem se určitě nezalekla, komentáře nechávám otevřené, nic nemažu, takže si tam každý může psát, co chce.“ v rozhovoru pro portál iDnes.cz řekla půvabní přítelkyně Jaromíra Jágra.

Dominika Branišová / Zdroj: Instagram

Dominika také vnímá tuto sociální síť jako místo, kde lidé vylévají svou negativitu a zlost, a to se mladé modelce moc nelíbí.

Dominika Branišová / Zdroj: Instagram

Pod svými publikacemi Branišová nikdy neodstraňuje komentáře lidi, i když tedy občas bývají dost drze. Dominika totiž věří, že každý má právo na svůj názor.

V rozhovoru pro výše uvedený portál Branišovou se zeptali, zda ona lituje toho, že se lide dozvěděli o jejím vztahu s Jágrem. Na co ona odpověděla, že o této události lidi informovali hlavně media, a že oni potom s radosti sdíleli společné foto, pač bylo zbytečné se schovávat.

Jágr a Branišová / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: “PŘEJI VÁM, AŤ SI TĚCH PENĚZ VŮBEC NEUŽIJETE”: PROČ ALEŠ HÁMA SE STAL TERČEM KRITIKY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

PŘIPOMÍNÁME: ROZDÍL MEZI KOALICÍ PIRÁTŮ A STAN A HNUTÍM ANO SE SNÍŽIL NA 1 PROCENTA: PODLE VÝSLEDKŮ PRŮZKUMU JE JEJICH VOLEBNÍ POTENCIÁL TÉMĚŘ STEJNÝ

Share