Facebook smazal stránky Lubomíra Volného: „Oni si dělají, co se jim zachce,“ jak to komentoval poslanec

Nyní poslanec Lubomír Volný zůstal bez svých stránek na sociální síti Facebook. Sociální síť se rozhodla smazat jeho stránky. Poslanec se pokusil založit nový účet, to se mu však také nepodařilo. Nyní proto bude se svými příznivci komunikovat prostřednictvím jiných sociálních sítí.

Server Seznam Zprávy upozornil, že stránky Lubomíra Volného na Facebooku už nejsou, sociální síť je smazala. Jeho účet byl opravdu dost populární.

Lubomír Volný / Zdroj: youtube.com

Podle zmíněného serveru měla jeho stránka 78 tisíc fanoušků a také ji sledovalo dalších 104 tisíc lidí. Prostřednictvím Twitteru Lubomír Volný informoval, že se pokusil založit nový účet, nicméně neuspěl.

Sociální síť vysvětlila, že poslanec jejich pravidla pravidelně porušoval.

Lubomír Volný / Zdroj: youtube.com

Magdalena Szulc z tiskového oddělení Facebooku řekla pro Seznam Zprávy, že jeho stránka byla smazána z důvodu porušení jejich pravidel, a to zveřejněním některých materiálů, které šířily nenávist, a také se týkaly šikany, obtěžování a nahoty.

Poslanec prý věděl, že se to jednou stane, a teď se to stalo. Domnívá se také, že Facebook omezil viditelnost jeho stránky, což omezilo vývoj její popularity.

Lubomír Volný / Zdroj: youtube.com

„Oni si dělají, co se jim zachce,“ řekl Lubomír Volný pro Seznam Zprávy. Uvedl, že stížnost pošle, nicméně vysvětlil, že dokud nebude mít tato společnost ze zákona zastoupení v Česku, tak se s tím téměř nic nedá udělat.

Fanoušci Lubomíra Volného budou moci jeho kanál najít na sociální síti Telegram. Nyní tam bude poslanec zveřejňovat své příspěvky, navíc podle něj v Telegramu není cenzura.

Lubomír Volný / Zdroj: youtube.com

Kromě toho se Lubomír Volný kvůli některým svým příspěvkům na Facebooku dostal do hledáčku policistů.

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ OKOMENTOVAL REZOLUCI EVROPSKÉHO PARLAMENTU: SNAŽÍ SE OVLIVNIT VOLBY V ČESKU

PŘIPOMÍNÁME: “PŘEDSTAVA, ŽE BYCH SE NECHAL OČKOVAT JE PRO MĚ ABSURDNÍ”: JAROSLAV DUŠEK PROMLUVIL O ODMÍTÁNÍ OČKOVÁNI A O SVÉM NOVÉM VZHLEDU

Share