“Představa, že bych se nechal očkovat je pro mě absurdní”: Jaroslav Dušek promluvil o odmítání očkováni a o svém novém vzhledu

Známý herec Jaroslav Dušek nedávno oslavil své jubileum. Jaroslav měl 60. narozeniny, po kterým navštívil pořad Showtime, ve kterém promluvil o svém novém vzhledu a také o tom, jaký vztah má k lékařů a k vakcíně proti koronaviru.

Dušek podle diváků má nejzvláštnější způsob života. Nenosí boty anebo tenisky, venku i v zimě chodí v sandálech. Do pořadu známý herec přišel neostříhaný a také s obrovskými vousy, což všechny dost překvapilo.

Jaroslav Dušek/Zdroj: youtube.com

Dušek vysvětlil, že takový účes a vousy má jen kvůli natáčení. Podle jehož slov, během letošního léta si zahraje ve dvou filmů, a v jedním z nich má roli zanedbaného vědce.

Herec řekl, že dnes, když se divá do zrcadla, tak se moc směje. “Vypadám tak trochu potrhle, je to vtipné,” prozradil Jaroslav. Během koronavirové epidemie Dušek nikde nehrál a většinou trávil svůj čas doma.

Jaroslav Dušek/Zdroj: idnes.cz

Ve dnešní době po postupném rozvolnění opatření znovu začíná hrát v divadle, ve kterém dokonce by i hrál každý den. Herec řekl, že dnes jen děla to, co ho moc baví.

Herec je ve dnešní době moc šťastný. Ve zmíněném pořadu řekl, proč se nenechá naočkovat. Podle jehož slov, už nebere žádné léky více než třicet let, takže i očkováni nepotřebuje. “Představa, že bych se nechal očkovat, je pro mě naprosto absurdní,” řekl Dušek, který nemá rád moderní medicínu.

Jaroslav Dušek/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “TAKŽE DNES KONČÍM“: HEREČKA TEREZA BRODSKÁ SE ROZHODLA NA ZMĚNY V ŽIVOTĚ

PŘIPOMINAME: JAK VYPADÁ DCERA HEREČKY ROSSI DE PALMA, ŽENY S NEOBVYKLÝM VZHLEDEM

Share