Eva Holubová se vyjádřila k Survivor: „Jsem ráda, že jsi vypadl ze soutěže, kde se intrikám a pomluvám říká strategie“

Herečka Eva Holubová soutěž Survivor nejprve chválila, ale pak změnila názor a řekla proč. Fandila příteli své dcery Matějovi, ten ale vypadl ze soutěže. K této situaci se rozhodla vyjádřit na svých sociálních sítích. Píše o tom web Onlyu.cz.

Eva Holubová zhlédla třetí díl soutěže Survivor a rozhodně ji už sledovat nebude. Podle ní ji to opravdu zklamalo. Rozhodla se k této situaci vyjádřit na svém Instagramu.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Herečka zveřejnila společnou fotku s Matějem Paprčiakem. Považovala ho za jasného vítěze a promluvila i o dalších soutěžících.

Rozhodně se jí nelíbilo, že Matěj vypadl ze soutěže. Určitá část jejích fanoušků s jejím názorem souhlasila, mysleli si také, že bude vítězem.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

„Dobře, tak vypadl. Ale vždyť tam skoro nebyl. První část soutěže prodělal v covidu, potom se vrátil do vyřazování, ačkoli v boji o imunitu ani nebojoval,“ napsala Eva Holubová. Stěžovala si také na intriky a pomluvy.

To se však stalo a teď je ráda, že pro přítele její dcery to také skončilo. Dodala, že tuto soutěž už nechce komentovat.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Někteří fanoušci ji sice podpořili a souhlasili s jejím názorem, ale ostatní fanoušci byli trochu naštvaní. Důvodem je, že herečka zhlédla tento díl dříve, než byl vysílán v televizi a napsala svůj příspěvek předtím, než to zhlédli její fanoušci.

„Tak už na to nemusím koukat, když vím,“ zaznělo v komentářích. Někteří jiní lidé také napsali, že už nebudou sledovat tuto show.

PSALI JSME: „VYPADÁTE BÁJEČNĚ. OBJEVILA JSTE ELIXÍR MLÁDÍ“: FANOUŠCI POMOHLI DAGMAR HAVLOVÉ VYBRAT NEJLEPŠÍ FOTKU. HEREČKA TAKÉ PROZRADILA, CO JI NAPLNILO RADOSTÍ

PŘIPOMÍNÁME: BRUNEJSKÝ SULTÁN PROVDAL SVOJI DCERU: JAK VYPADALA NEJBOHATŠÍ NEVĚSTA SVĚTA

Share